Dacia 1.2 fabrické lpg

Diskusia ohľadne vozidiel značky Dacia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Mravec, poviem ti len takú vec... Bývam v meste, chodievam z mesta taxíkom, hlavne v piatok resp. sobotu ráno podgurážený. A popravde, keď si mám vybrať, či ma za 3€ odvezie nový superb, oktávka, a4ka, rada3, mercedes c, leon... alebo dacia, renault, toyota za 2,50€. Tak si radšej trošku priplatím... Len toľko k tejto téme. (možno som iný než ostatný, ale keby zavolám taxík a príde dacia...tak ani nenastúpim, radšej počkám na druhý)
jankode
Príspevky: 682
Dátum registrácie: 21.02.2008 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jankode »

Co to ma spolocne s temou o fabrickom lpg? Inac Landi Renzo je len zazmluvneny dodavatel splynovacu,dacia resp.renault ho nevyraba. Mohli zazmluvnit lovato,brc a pod. Aby sme sa chapali...Kup si to ako ciste auto a daj si tam dorobit lpg,ja som mal BRC a bez problemov.
sarusian
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 05.08.2011 10:58
Zdieľať na Facebook

odpoviem k teme

Príspevok od používateľa sarusian »

mam 1,2 mcv v lpg, natocenych zatial cca 32tis. km, za ten cas som s lpg nemal ziadny problem, vies kupit len cisto bezninovu verziu a dat dorobit lpg, ale vtedy okrem problematickej zaruky na motor urcite tam nebudes mat inu hlavu motora a ventily, kedze originalna prestavba to ma - motor je uz usposobeny na spalovanie lpg, k tomu vypnutiu lpg, ak zdochne motor - ano robi to takto a robi to koli tomu, ze RJ lpg netusi, ci si nemal nahodou havarku, preto ihned vypne lpg, ci je to dobre/zle je o tvojej priorite, ci si ochotny urobit jeden pohyb naviac, ak ten motor zdochne, moja komby spotreba v lete je cca 6,3-7,5 - podla toho kde chodim

k tej vymene RJ, ano po ukonceni zaruky renualt nechce odblokovat RJ lpg, aby sa o to mohol starat niekto iny, hoc ta a vtedy niektori kupuju novu RJ, ale ja to skor vidim na obchodnu inspekciu, kedze auto je rovnaky majetok, ako mobil a tam po ukonceni viazanosti ti operator mobil bez problemu odblokuje
sarusian
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 05.08.2011 10:58
Zdieľať na Facebook

tuna pisu nieco ine o tej hlave a ventiloch

Príspevok od používateľa sarusian »

"...Od běžné produkce se liší nádrží na 32 l umístěnou v kufru místo rezervy, ventilem pro její plnění pod víčkem nádrže, přepínačem před řadicí pákou a upraveným motorem, který má kromě směšovače i jinou hlavu válců nebo zesílené ventily a jejich lůžka. Plynový logan naopak nemůže mít palubní počítač..."

Více na http://svetmotoru.auto.cz/clanek/techni ... edium=copy
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

tomket11 napísal:Mravec, poviem ti len takú vec... Bývam v meste, chodievam z mesta taxíkom, hlavne v piatok resp. sobotu ráno podgurážený. A popravde, keď si mám vybrať, či ma za 3€ odvezie nový superb, oktávka, a4ka, rada3, mercedes c, leon... alebo dacia, renault, toyota za 2,50€. Tak si radšej trošku priplatím... Len toľko k tejto téme. (možno som iný než ostatný, ale keby zavolám taxík a príde dacia...tak ani nenastúpim, radšej počkám na druhý)
Je zaujímavé, že vyberáš podľa značky auta - do čoho nastúpiš a do čoho nie, ale jazdecké (a niekedy veru aj letecké) schopnosti vodiča Ťa nezaujímajú :-)

Návrat na "Dacia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný