Servis VW v Žiline

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Pilotek
Príspevky: 869
Dátum registrácie: 05.06.2008 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Pilotek »

Nepoznáte niekto (vlastné skúsenosti s kvalitou práce a cenami) ten servis v Rosine v strede ako je obchod+krčma+army-obchod, čo tam dosť často parkujú na ceste Transportery a iné VW Group autá?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Nemecký súdruhovia ju do x otáčok softvérovo odstavili, aby zbytočne nedesili ľudí... :::
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

mozno si si ju len nevsimol - ja tiez nemam sancu si vsimnut kazde svetielko z dvadsiatich ktore mam kazdu sekundu. A casove rozpatie "halo nemazeme achtung achtung uwaga wnimanie" a "bum" je velmi velmi kratky.
peterssk
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 05.04.2015 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peterssk »

Zdravým vás trošku aj ja oživím tému.Nacúvali mi do auta mám VW touran a bude sa to riešiť cez poistku, je to na výmenu blatníka a lakovanie. Chcem to dať urobiť v autorizovanom servise. Moja otázka: má niekto konkrétnu skúsenosť s Araver TN - Opatová alebo Automax PB, poprípade v ZA galimex, IMPA - kto dával striekať (lakovať auto, nejaký diel),proste nejakú vašu skúsenosť, neviem sa rozhodnúť, kde to dám urobiť!Najblišie mám Automax PB alebo ARAVER TN(Opatová)

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných