Lak na aute

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

parise8
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 14.12.2014 15:19
Zdieľať na Facebook

Lak na aute

Príspevok od používateľa parise8 »

Dobrý deň, prosím Vás mám havarijnú + spoluúčasť, mám nahlásené v poisťovni odretý blatník, škrabanec na dverách + odretá lišta ... mám už hotovú aj obhliadku a aj papiere dneska som sa bol spýtať servise čo a ako kedy môžem dosť s autom ... bolo mi povedané, že sa mi to neoplatí ... povedal som, že ako že neoplatí, keď mám spoluúčasť 166EUR a celá tá oprava by stala cca 600EUR +/- ... vravel že sa mi pôjde pozrieť na to ... prišiel povedal že ak chcem mi to spravi na čierno za tých 166EUR max 170EUR, že tak či tak by som platil tú spoluúčasť ale že mi nevystavý faktúru ... mám nové auto ... neviem či to mám risknúť ale bojím sa že teraz povie 170EUR a potom spýta viac ... ako by ste toto riešili ? Ďakujem
Naposledy upravil/-a parise8 v 15.09.2015 13:44, upravené celkom 2 krát.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Možeš preložiť názov príspevku "Lan na ute" ? Keď už niekto napíše takú kravinu jako može očakávať slušnú odpoveď?
masarko
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 08.09.2015 13:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa masarko »

Radšej kvalitne a legálne
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Presne tak,radšej kvalitne a legálne.Nebude ťa tešiť odchýlka vo farbe a pod. úplne bežné veci.Keď to bude legálne,nepreberieš prácu ani keby to mali striekať na tri razy,proste budeš žiadať nekompromisnú prácu,a mal by si svoje očakávanie na plné ústa povedať hneď pri odovzdaní vozidla.
mirostar
Príspevky: 1650
Dátum registrácie: 20.01.2009 12:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirostar »

Presne,moja skúsenosť je taká,že som mal narazený zadný nárazník a mám tiež obe poistky,tak som bol na vyhodnotený škody.Celý zadný nárazník / z dvoch dielov /,metalíza, práca, všetko za 450-500€.Prehnané cez poisťovňu,tiež spoluúčasť 5%. Po vykonaní práce som dostal od mojej HP 170€ a od jeho poisťovne/asi vybavila moja/ 80€. Spolu 250€ urobené u známeho na Fa. Nárazník 177 , metla 65 , práca 50€ . Aj diškom 300€.
Auto dovezené pred dom , čisté do troch dní.
Rifter 1,2 v benzíne,110 koníkové.
Napísať odpoveď

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných