Nissan Terrano 2 ABS

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jurcekmarian
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 11.03.2013 21:55
Zdieľať na Facebook

Nissan Terrano 2 ABS

Príspevok od používateľa jurcekmarian »

Zdravím,chcem sa spýtať,či nemáte nejákú skúsenosť s nasled.problémom-na palubovke sa mi rozvietila kontolka ABS.Pri prekontrolovaní nádržky berz.kvapaliny je stav O.K. .Stáva sa mi,že po dvoch-troch km jazdy sa kontrolka zhasne,ale napr.pri zastavení a znovu naštartovaní sa opätovne rozsvieti.
Myslíte,že to bude mať niečo spoločné zo snímačmi ABS,či ide o inú závadu?
Vopred dík za odpovede,majte sa.
marcel109
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 12.05.2006 20:56
Zdieľať na Facebook

Vianocny stromcek

Príspevok od používateľa marcel109 »

Terrano je bezne ako vianocny stromček...pri takom starom aute buď rad ze ti ešte niečo svieti ????
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Brzdová kvapalina nemá nič spoločné s kontrolkou abs,keď máš málo brzdovky rozsvieti sa ti kontrolka ručnej brzdy,na primere keď sa mi rozsvecovala kontrolka abs tak som vyčistil tie krúžky na poloosi a snímače,boli na nich také jemné asi železné pilinky,odvtedy ok.Ja som pri jazde terénom hlavne po blate a mokrej tráve vždy vyberal poistku abs lebo na takom podklade je abs-ko na ho..no a lepšie to brzdí ak nie je aktívne.
Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rolfos »

Pozri kable k snimacom. Podobny problem som mal na Gcku- v terene som poskodil kabel k snimacu a ABS si robilo, co chcelo, opravil sa kabel a ABS zase funguje, jak ma.
jurcekmarian
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 11.03.2013 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurcekmarian »

Je pravdou,že som jazdil v teréne a po kalužiach,hlbokých kalužiach...Je pravdou,že pred tým som tiež jazdil v lahších terénoch a abs sa mi nerozsvietilo,až dnes...vedelby niekto poradiť,ktorá poistka je od abs?
jurcekmarian
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 11.03.2013 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurcekmarian »

Terrano je r.v. 2004
sjaro
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 11.09.2011 11:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sjaro »

Odmeraj si ohmicky predne čidla ABS,zvyknu sa lamat kable v ohyboch pri kolesach
resona
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 24.02.2009 14:59
Zdieľať na Facebook

nissan terano 2,7TD rv.97 125PS

Príspevok od používateľa resona »

Poprosim o radu ohladom Nissana Terana 2,7TD-125!kolisu mi otacky volnobehu!nepozna niekto pricinu,ale kto mi poradi ohladom tejto chyby!vopred dakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných