VW Passat 2.0 tdi - Trhanie autom pri rozbehu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dsg05
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 21.03.2010 12:29
Zdieľať na Facebook

VW Passat 2.0 tdi - Trhanie autom pri rozbehu

Príspevok od používateľa dsg05 »

Pri rozbehu mi začina trhať autom nerobi to stále može to byť okrem dvojhmoty niečo iné? Dvojhmotu už mam načatú ale ešte chcem na tom trochu pojazdiť, začina sa mi ozývať takým kovovým zvukom ale tiež nie stále .V servise mi povedali že je to dvojhmota. V otačkach mi preraduje ok! Tiptronic ok! Źe by vstreky? Mam passat 2.0 tdi DSG.

Za odpoveď ďakujem.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

dsg nie je tiptronic ; tu dvojhmotu si daj spravit este predtym ako ti odfajci prevodovku...
Turi83
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 15.05.2009 10:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Turi83 »

dvojhmota :4012:
dsg05
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 21.03.2010 12:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dsg05 »

Poradte kde sa da odborne vymeniť dvojhmota a za aku cenu v okoli žiliny.Passat dsg.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

pochybujem ze autorizaky maju hlboke skusenosti s takymito vecami... dokonca aj pochybujem ze vedia o tom ze tam nejaka dvojhmota je :)

skus pozriet vw-club.sk, tam su chlapci zo zilini sikovni... skus napriklad BH Motor, Brano by mohol vediet pomoct s takouto jednoducho vecou.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

este ma napadol jeden z Martina... Lubo, telefonne cislo som ti poslal sukromnou spravou... opravuje automaticke prevodovky a VW/Audi ma zmaknute.

neviem ako je na tom s DSGckami, hovorim ze opravuje automaticke prevodovky a DSGcko je roboticka :) opytaj sa ho.
machm
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 11.06.2007 21:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa machm »

mp3turbo napísal:este ma napadol jeden z Martina... Lubo, telefonne cislo som ti poslal sukromnou spravou... opravuje automaticke prevodovky a VW/Audi ma zmaknute.

neviem ako je na tom s DSGckami, hovorim ze opravuje automaticke prevodovky a DSGcko je roboticka :) opytaj sa ho.
Ano robĂ­ aj DSG.
kubiq7
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 08.03.2009 10:38
Zdieľať na Facebook

DSg

Príspevok od používateľa kubiq7 »

Poprosím aj ja kontakt na toho co sa rozumie do DSg dnes mi začalo trhať autom keď preradujem z P do R a do d a je to dosť silné trhnutie keď sa už rozbehnem tak radi tak ako má vďaka
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 30 neregistrovaných