Havarijne - skrabanec na spataku

PZP, havarijné poistenie, problémy s poisťovňami

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Re: Havarijne - skrabanec na spataku

Príspevok od používateľa myotis »

adminko napísal:Ahojte,
dnes som si vsimol, ze mam poskrabane spolujazdcove spatne zrkadlo (cca 5cm). Auto mam iba mesiac, takze ma to dost hneva, kedze vyzera ako nove

Vopred Vam dakujem!!!
Ked to budes riesit cez havarijnu tak tie urvy v poistovni ti zrejme zrusia bonusy a zdvihnu poistne.
Ver ci never, par znamych riesilo (posledny rok) taketo drobnosti (skrabance, sklo, naraznik atd.) a kazdemu (nezavisle od poistovne) zdvihli platbu poistneho.... :::

No proste vyebanci.
Ale kludne si to daj spravit, mas ho nove tak nech si s nim spokojny, poistne si platis tak nech to poistne ma zmysel.
Ono ta to po par podobnych drobnostiach aj tak prejde :-)
Vsade bol, vsetko videl...
...a kde nebol, tam sa chysta
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Jednoznačne opraviť, sám neznášam keď je čo i len malá nedokonalosť na aute. Mne obtiahli celý bok auta kľúčom, dal som spraviť celolak... Poučil som sa z tejto skúsenosti a na druhom aute mám fóliu, kt. by tomuto mala zabrániť,prípadne sa vymení len fólia.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Obrusiť vodným šmirglom 2000 , zaleštiť
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

ak to mas hlbsie daj to hocikomu prefuknut za 20 e a je pokoj.ja som riesil dvere cez poistku a po troch dnoch ma to prestalo bavit tak som to doma rano pretmelil po obede nafukal a vecer som isiel na aute do baru na kofolu.bolo to rychlejsie urobene jak vypisane papiere na poistovni. :40bd:
daevid
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 10.05.2012 22:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa daevid »

Ahoj,

ked to nahlasis do poistovne a prebehne likvidacia, daj nam ostatnym vediet ako si bol spokojny s Komunálnou poistovnou.

Nechcem Ta strasit, ale moje skusenosti s týmito lacnymi poistovnami typu Kopka, Komunalna, Groupama, Genertel, cista katastrofa. Ked maju platit byvaju tam problemy.

Daj potom vediet ako si dopadol.
vreckar
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 22.09.2015 09:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vreckar »

a bol si s tým na poisťovni?

Návrat na "Poistenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní