Renault Scenic 1,9 dCi 75 kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

patyk691
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 18.10.2015 23:12
Zdieľať na Facebook

Renault Scenic 1,9 dCi 75 kw

Príspevok od používateľa patyk691 »

Ahojte.chcel by som poprosit o par rad k par problemom na mojom scenicu.zacala mi svietit kontrolka esp a serv spolu s kontrolkou airbagu.kontrolka airbagu par krat zhasla ked bolo vonku nad 30 stupnov v lete.akonahle sa zacalo schladzovat tak aj za jazdy sa airbag zasa rozsvietil.pre mna nepochopitelny jav.esp svieti stale.to s teplotou nezhasina.diagnostika poukazuje na snimac natocenia volantu.otazocka.je snimac natocenia volantu sucastou klzneho airbagoveho kruzku? Lebo ak je zly kruzok mohlo by to davat zmysel ze zacal svietit aj airbag aj esp sucasne. A 2. problem, ktory ma trapil na megane, ktory som vlastnil predtym a aj teraz na scenicu, su lietajuce otacky za jazdy na volnobehu.zaujimavy je prejav a sice nech idem akoukolvek rychlostou, volnobeh si nedrzi otacky ani nahodou, lietaju cca v rozpati 700-900 rpm, ale...akonahle stupim co i len malicko na brzdovy pedal otacky sa hned ustalia na pozadovanu hodnotu.pri opatovnom pusteni brzdoveho pedala zacnu otacky zasa kolisat.
Ak nahodou niekto riesil moje problemy prosim podelte sa o zistenia resp.o moznosti odstranenia tichto zavad.

Dakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 9 neregistrovaných