Skodova udalost pri zmene PZP

PZP, havarijné poistenie, problémy s poisťovňami

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sarusian
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 05.08.2011 10:58
Zdieľať na Facebook

Skodova udalost pri zmene PZP

Príspevok od používateľa sarusian »

ahojte, ma z vas niekto skusenost so skodovou udalostou v case zmeny poistovne pzp ?

pytam sa preto, lebo 6.4 som si uzatvoril nove pzp cez online sprostredkovatela v groupame, platne od 14.4., dostal som navrh zmluvy, bielu kartu na 2 mes., zelenu kartu..., pzp som uhradi 7.4. na ucet groupamy, 22.4 otec na mojom aute tukol do ineho auta, skoda mozno 300-400 eur, volal som na info groupamy, moju zmluvu este nemaju v systeme, volal som sprostredkovatelovi - zmluvu posielali do groupamy uz 7.4., zaroven som dostal info, ze tam poslu mail, nech sa to pourguje,kedze je skodova udalost, pricom poistovna musi mi vystavit doklady do 30 dni od zaciatku poistenia, nie od uzatvorenia poistenia, doklady ohladom skodovej udalosti som posielal do groupamy po 5 dnoch, cize som v tom v termine
poskodeny si mysli, kedze volal na infolinku a tam mu povedali, ze taku zmluvu nemaju v systeme, ze nemam positene auto, moj totaz - ako sa dopracovat k niekomu, co to ma na starost,aby sa veci pohli ?
elephant
Príspevky: 1747
Dátum registrácie: 25.02.2009 02:07
Bydlisko: ZH
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elephant »

Nikdy neuzatváraj zmluvu s poisťovňou, ktorá nemá kamennú prevádzku.
sarusian
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 05.08.2011 10:58
Zdieľať na Facebook

no oni maju

Príspevok od používateľa sarusian »

klientske centra, cize v KE viem tam ist, uz som sa spojil s firmou, cez ktoru som uzatvaral pzp, takze tam poslali ugrentny mail, aby zaregistrovali zmluvu, poistovna spat odpisala, ze vie o probleme a zaregistruju v co najkratsom case, takze uvidim
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Groupama-síce lacná,ALE...veď zistíš... :3020: :3020: :3020: :3020: :3020: :3020: :3020: :3020:
hjundai
Príspevky: 2710
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

A aký máš vlastne problém? Urobil si všetko ako sa má, PZP platné, uhradené, karty máš, škodovú máš nahlásiť do 15 dní, načo ten stres?
Ja som bol okrem iných aj v Generteli, bez pobočky, žiaden problém, všetko zriešené telefon, mail.... a teraz bude Groupama, áno, lacná... o nič iné - snáď si treba vybrať výšku krytia a popr. asistenčné služby - pri PZP nejde.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

mne sa teraz paci genertel.bohvie odkkial prisli zevraj nejaky madari ale 3 liter motor a pzp ani nie 120 euri rocne.znamy ma zaastru 1.6i 120 rocne :d :D v kooperative.no krasne za taku sunku.ak budem vinnik nahlasim skodovu udalost poslem co treba a bye bye poskodeny.staraj sa.ci ti to zaplatia ja som cisty.cize najlacnejsi u mna vyhrava.a pekne vsetko cez internet v tych kamenny zakladniach su ceny pzp este navysene o sumu toho co uzatvara pzp.mam aj groupamu.zmluvu som robil v pobocke.na to o mesiac mi volal ten clovek ze mam zlu zmluvu ze si mam prist pre novu.ale seky mi chodili na obe zmluvy.v pobocke uz osoba nepracovala tak som vsetko riesil cez maily a vsetko vybavene rychlejsie ako v pobocke.prednedavnom som si pozeral cenniky menil som len objem valcov.vyslo mi ze za motory 1.4-1.6 sa plati bezne od 65-100 euro.co to je ked za 3 liter to neni ani 120euro.zase ti htpeckari budu chovat tych objemakov.
matuskollar
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 04.09.2011 18:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matuskollar »

Groupamu by som s Genertelom neporovnaval...ok nemaju vela vlastnych prevadzok, ale zas oni su nejak prepojeni s otp bankou (http://www.groupama.sk/kontakty/vyh-ad- ... z?id=30990), mne pridu ovela doveryhodnejsi...
Napísať odpoveď

Návrat na "Poistenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných