Kamera v aute

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Riešil by som to kúpením softu. Ano normálne je drahý, ale stačí že si človek nainštaluje trialku a aj po skončení ju nechá v PC a v tom momente ho začnú bombardovať mailami s výhodnou ponukou na zakúpenie full licencie.

Trebárs ja som si takto kúpil soft na fotky, normálne pýtali 150USD a mne to ponúkli že ma to v prepočte stálo 18€

Včera mi prišla ponuka na vylepšenú verziu Ultimate + strihový program a to všetko za 39,95 USD, pričom táto ponuka na ich webe nie je.
Na webe je akcia na foto soft za 89,95 USD + strihový program za 39,95 USD

A ked ich ešte nechám tak ponúknu ešte lepšiu cenu, alebo trebárs pridajú ešte další soft :2f93:

Kameru do auata by som si zobral asi túto SJcam M10 Cube, je to akoby menšia verzia SJ4000 určená do auta, ale s príslušenstvom sa dá použiť všade, vrátane točenia pod vodou.
[img]http://www.antelife.com/media/catalog/p ... cd0287.jpg[/img]
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

@makrela, ak ti ide iba o odstrihnutie nepotrebných/nežiadúcich častí tak napr. toto: http://www.dvdvideosoft.com/products/dv ... eDQMFOffCY
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

volakedy davno som sa hraval s VirtualDub - om, vedel daleko viac ako mi bolo treba a samozrejme zadarmovo :)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

S tým som robieval aj ja, hlavne onehdá vystrihovanie reklám z nahratých TV programov, od určitej verzie ale nevedel robiť so streamovaným videom, ak má niekto záujem tak mám v zálohe ešte tú staršiu. Aj s tým vyššie spomenutým sú dobré preto, že nerobia žiadny ďalší prevod, len odstrihnú nežiadúce a uložia. Aj keď ten Free Video Editor je už tiež zbytočne preplácaný, úplne v pohode stačí jeho predchodca Free Video Dub: http://www.digital-digest.com/software/ ... o_Dub.html
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

cicmanec napísal:@makrela, ak ti ide iba o odstrihnutie nepotrebných/nežiadúcich častí tak napr. toto: http://www.dvdvideosoft.com/products/dv ... eDQMFOffCY
Houkej , kuknem na to , stačí mi len strihať, vystrihovať, dík
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

matiisek
Príspevky: 966
Dátum registrácie: 23.03.2011 18:44
Bydlisko: Oldenburg/Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matiisek »

Kupil som kameru Lamax Drive C7 s gps modulom, pride mi pondelok tak zatial nemam osobne skusenosti s kvalitou zaznamu ale to som chcel, ze v zahranici je pomerne dost casto predavana kamerka mini0806. Sice trochu drahsia ale kvalita zaznamu je super vo dne-v noci (Super Full HD 1296p), je fakt malicka, ze ju ani nevidiet takze nepriputa pozornost zlodejov, ma gps, napajanie je vedene do drziaka kamery, takze kamerka sa da vyberat v pohode jednou rukou bez potreby odpajania kablov a ma slot pre 2 sd karty, maximalna kapacita 256gb to je pomerne dost zaznamov.
Kujon78 napísal:od alzy si daj pokoj !!!
z Alzy som nakupil XY elektroniky a nikdy ziadny problem nie vyrobkov ale co sa reklamacie tyka lol Predchadzajucu kameru som mal odtial, po polroku som poslal na reklamaciu a hned mi poslali peniaze spat, mobil mam odtial a zatial funguje (klop-klop), a teraz som tiez odtial objednal kameru. Ale po novom uz budem vacsinu veci z ebayu objednavat.
milan209
Príspevky: 256
Dátum registrácie: 04.12.2008 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milan209 »

Ja mam truecam a5 , má to gps je HD a obraz fakt dobrý. Môžem len odporučiť. V softe v PC ukazuje popri videu trasu z Google map aktuálnu rýchlosť...
Mischino19
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 13.09.2014 21:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mischino19 »

zdravím.. kúpil som si kameru do auta a mám problém si vložiť film do pc.. skúšal som to najprv čitačkou kariet.. čiže sd kartu som vytiahol z kamery dal do čitačky čitačku do pc ale nič sa nestalo v Tento počítač nebola žiadna zložka.. snažil som sa stiahnuť si driver realtek usb 2.0 card reader (cez DriverEasy) ked som klikol dva krát tak sa nič nestalo len hodiny pri myške blikli a nič sa neotvorilo.. Skúsil som to stiahnuť ručne bez programu nainštaloval som a nič sa nedialo.. povedal som si no dobre skúsim to cez kameru išiel som do auta zobral som kameru napojil ju káblom do pc a tak isto sa nič nestalo nikde žiadna zložka poradte prosím vás
milan209
Príspevky: 256
Dátum registrácie: 04.12.2008 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milan209 »

A keď dáš prehrať v kamere natočené videa tak idú?
Akú máš presne kameru?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

A s čím? S tým kde si založil krabicu, na ktorej je napísaný typ tej kamery alebo s čím?
tibkor
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 13.10.2016 14:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tibkor »

prosím vás ako to je s legislatívou, má záznam z takejto kamery hodnotu aj z pravneho hladiska a v pripade potreby pouzitelny??
audi-mato
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 22.08.2017 10:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audi-mato »

ahojte, prosím vás aké používate kamery ak nejaké používate ? Potrebujem však niečo so zadnou kamerou, manželka má trošku starosti s parkovaním tak jej chcem trošku uľahčiť život :)
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Daruj jej tréning v autoškole, alebo sa s ňou uč parkovať a cúvať, lebo s kamerou len otupí svoje schopnosti a potom keď bude musieť cúvať s iným autom, tak to bude vedieť horšie, ako predtým bez kamery.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Radšej tu ani nenapíšem ako sa parkuje na DRC :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných