Renault Master 2.5 dci - trasie kasna

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pipospol
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 10.05.2010 20:36
Zdieľať na Facebook

Renault Master 2.5 dci - trasie kasna

Príspevok od používateľa pipospol »

Zdravim mam problem a zhanam napady bo mna uz nic nenapada. Pri zrychlovani trasie celym predkom auta. Ale ne tak jak ked je vybyty silenblok na naprave alebo cap riadenia praveze na volante nic necitit ale trase sa cele auto. Zo strany na stranu. Myslim ze to sposobuje motor napravy asi ne... ale nevem prist na to preco.. ak by ste mal dakto s tymto skusenosti alebo naky napad co moze sposobovat to trasenie budem vam za rady vdacny.
Miso
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Asi ako prvé by som skontroloval pneu a disky,potom silentbloky uchytenia motora aj prevodovky...Ak to bude ok,tak by som šiel na diagnostiku motora...
pipospol
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 10.05.2010 20:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pipospol »

Pneu som vylucil hned nazaciatku kedze volantom vobec netrase ale skusim skontrolovat aj to... dnes som menil silentblok na motore vrchny. Kus sa to zlepsilo, ale iba kus tak nevem. Skusim vymenit este ostatne silentbloky a uvidim. Dakujem.
Miso
drob3x
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 15.03.2010 17:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drob3x »

Ak to robí v rozmedzí v rozmedzí určitej rýchlosti pozrel by som aj na na vnutorné klby poloosí.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

nevylučuj pneu.pozri ci neni pohnuty kord na niektorej gume.nemusi triast volantom.skus ist asi 20 a skus ci netancuje.ak ano pozri gumy najlepsie na vyvažovačke vtedy budes vidiet či hádže.ak to je ok prejdi na poloosi.este by som pozrel silenblok ale spodny.ten je namahany ked pridas alebo uberes.
pipospol
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 10.05.2010 20:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pipospol »

Zajtra idem riesit gumy u nas uz je celkom chladno tak idem prezuvat na zimne tak uvidim. No takto ja mozem ist aj 90 a netrase... kym nestlacim plyn.. pri nizsej rychlosti nic neroby do nakych 40 ani netukne so sebou ale potom to zacne... ale iba ked je motor v zabere... kym sa nezaprie tak nic... a horse je ze som v zivote nezazil aby takto triaslo.. tazko to opisat ono volant ani nehne.. ale cela kasna sebou hadze dostran... trochu mi to pripomina ako ked som vezol neuviazane tvarnice a do zakrut somnu metalo ked sa to navazovalo... preto typujem nieco na motore... pride mi to akoby sebou motor hadzal do stran pri zabere...
Uz som s toho zufali... ale pozrem tie klby tie by mohli tes daco s tym mat... dakujem za rady... ked dojdem na to co tomubje dam vedet ak by niekto niekedy riesil nieco podobne...
Miso
herrkomisar
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 31.10.2006 19:56
Zdieľať na Facebook

trasenie

Príspevok od používateľa herrkomisar »

Nehupol si niekde do jamy, alebo si nevzal obrubník? Známemu od 60 km/h vibroval predok - mal zohnutú poloos.
pipospol
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 10.05.2010 20:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pipospol »

Tak auto je prezute na zimne vymenene silentbloky na motore a prevodovke a neuverite. Stale trasie. Ide ma uz ........ este idem vecer ked dojdem z prace skontrolovat poloosi a hadam uz najdem co tomu je.. zatal dakujem vsetkym za napady a postrehy.
Miso
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní