Toyota Prius - "check hybrid system"

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vili111
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 08.01.2007 03:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vili111 »

:2f93: MIo super, uz som spokojnejsi :o .Gratulujem.
Z tym expertom by som to moc neprehanal, ja som len trochu viac cital okolo toho na spravnych miestach.
Len by som dodal ze bola expresna dodavka dielu, v pondelok rano zaplatene a vo stvrtok na obed som to mal doma. Takze pochvala aj pre PL predajcu Europarts02.

PS pre miob: fotky mam presli , len budem taraz par dni mimo svk tak sa na to pozrem buduci tyzden. Ako ides riesit ten SW?
vili111
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 08.01.2007 03:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vili111 »

Laki, ja si na take nepotrpim, staci ten prijemny pocit ze sa to podarilo. Ja som rad ze som mohol pomoct , lebo sam dobre viem co su to za starosti z takym autom , ked ti nema kto poradit a odbornikov v znackovom servise niet. Uplne postaci velke pivo :2f93:
pidizvi
Príspevky: 3404
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

kolko to cele kostovalo?
vili111
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 08.01.2007 03:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vili111 »

Inverter 1300 Zlt-ich , z postovnym. Ostatne neviem.
miob
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Zdieľať na Facebook

pokracovanie pribehu

Príspevok od používateľa miob »

vymena menica vysla na 120€

dnes ma dostala tato sprava:

http://auto.sme.sk/c/7916045/v-hybride- ... notky.html

@vili111 co povies na to ? podla vsetkeho ja som ten koho chyba uz zasiahla, este je otazka tej verzie software ale nemam dobry pocit z toho ...

nemate nekto nejaky kontakt na niekoho v toyote takeho co bude v obraze, nie ze mi povie ze nevie nic o zvolavacke zase ;-)
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Zaujímavé, myslel som si že Prius je doména Ameriky a ako tak čítam, tak 160 tis. v Európe a len 120 tis. v Amerike
vili111
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 08.01.2007 03:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vili111 »

Tak podla toho co pisu na sme ti ten SW vtedy neprepalovali na 100%. Znameho co som mal v BL firmu polozil takze momentalne ti niekoho zodpovedneho neviem poradit. Som momentalne v US , ale ked sa vratim v auguste mozem mu zavolat a popitat sa. Zatial by som ti asi len doprucoval jazdit z tym opatrne.
vili111
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 08.01.2007 03:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vili111 »

Mio ahoj. Tak ako? Robili ste nieco z tym SW? Zohnal si niekoho solidneo v TOYOTE? Myslim tu zvolavacku.
ricrdet
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 13.12.2011 14:25
Zdieľať na Facebook

P0A94 557

Príspevok od používateľa ricrdet »

Ahojte, mám prius 1,8 2010. Pri prudkom zrýchlovaní (z dialničného odpočívadla sa rozvietili kontrolky, motor stratil výkon a zobrazil sa nápis check hybrid system.

Na diagnotike ukázalo chybu P0A94 557. Auto je pojazdne, ale vzhladom na velmi maly vykon prakticky nepoužiteľné.

Tiež máme podozrenie na inverter, ale vzhľadom na to, že je to poriadne drahá súčiastka a jej výmena s istotou problém nemusí odstrániť, píšem s prosbou o radu.
Máte niekto skúsenosť s podobným problémom?
Viete kde zohnat inverter za rozumný peniaz?
Čo by ste skúsili skontrolovať ešte pred kupovaním inverteru? Prípadne kontakt na niekoho kto má skúsenosti a vie poradiť.

Čítal som o podobnom probléme z austrálie kde začali výmenou invertora potom prevodovky a nakoniec zistili, že bol problém v konetkore nejakého pcm.
ricrdet
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 13.12.2011 14:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ricrdet »

Chladiaci systém okolo hybridného pohonu sme skontrolovali. Pracuje OK. Aktuálne máme podozrenie, že by to mohla byť aj prevodovka. Keď mechanik skúšal vymazať chybu pri zapnutom motore, auto sa za začalo mierne cukať dopredu a dozadu. Následne opäť vyhodilo chybu. Z kompletného reportu závady sme nič nezistili. Poznáte niekoho, krto by sa na to vedel pozrieť, keď to tu zavesím?

Fakt by som sa chcel vyhnúť vymiňaniu dielov pokus-omyl.

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných