Touareg 3,2 - vynecháva jeden valec

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

asi tak... :d :D
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ani milimeter závisti,prečo napríklad nepotrebujem také auto ja konkrétne ? Lebo,načo by mi bolo. Tak asi na dve veci.Dokazovať nikomu nič nechcem,do terénu nechodím,a keby som chodil tak to nebude Tuareg.Aby ma nestavali policajti ? To auto má svoje opodstatnenie prečo vôbec existuje.Je to státus a niekto ho potrebuje vo svojom spoločenskom postavení,má na to a je to úplne v poriadku.Pripúšťam že je chyba vo mne,vyhýbam sa tomuto druhu ľudí celkom úspešne a možno aj vďaka tomu som nemal nikdy problémy so zákazníkom.Ja mám akosi radšej tých úplne bežných.Absolutná väčšina sa vie aj poďakovať.
verthego
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 20.11.2008 20:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa verthego »

no mat tak prachy, by som tou aj kupil, i ked trosku viac sa mi paci x6 beemwe. a to nemam ani komplex maleho bambusu :)
ExotDM
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 06.05.2010 20:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ExotDM »

cmelak2500 napísal:majterko hlavaty vobec som tvoje riadky nepochopil
este si spal ked si to pisal?


pokial pises ze na plyn to ide a na benzin nie tak zapalovanie musi byt okej, a nejde tam palivo moj nazor

a okrem toho bohvie ako vyzera motor v nutri plyn patri do zapalovaca nie do auta
Mame Touarega 3.2 a na plyn,preco neusetrit nejake tie peniaze navyse,ci ked si uz kupim touarega musim tam minat 2,5 krat tolko viac lebo to je touareg???uplna somarina iba mi to pride normalne usetri nieco,a ze plyn patri do zapalovaca a nie do auta mi pripada smiesne ked sa spravi dobre zmenu ani nepostrehnes,a predsa len pripadna zrazka s touaregom dopadne velmi dobre pre teba a horsie pre tych druhych bezpecnost je prvorada
jurkyLE
Príspevky: 596
Dátum registrácie: 18.12.2008 21:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurkyLE »

Takze plyn patri do zapalovaca, nafta do traktora a benzin do kosacky....to su nazory ludi na autobazare....
Ja to kaslem, kupim si bycikel.....
P.S.: nechapem co sa tu rozobera, chlapik chcel poradit a kazdy tu do neho jebe....moja rada: skus to hodit na diagnostiku, najpr plyn a potom motor.... :4012:
cmelak2500
Príspevky: 273
Dátum registrácie: 12.01.2006 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cmelak2500 »

bum bac


tak co bolo stym touaregom?
ladodgers
Príspevky: 447
Dátum registrácie: 11.12.2008 11:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ladodgers »

lol
Ani neviem ako som vygooglil tuto temu, ale posudzovat ludi podla auta zas a znovu....jak male deti, a to niektori tu rokov maju aj 2x viac ako ja.....

Btw, ked su tu taky ludia co vedia vsetko...casto to vyzera tak, ze potrebujem ist 150km po dialnici, potom z dialnice a okresky asi 15km polnou cestou, potom asi 2km dost zlou, odviezt pri tom potrebujem asi meter kubicky lahsieho nakladu, dvoch ludi a niekedy male decko. Co si mam kupit?

Potom, do autorizaku chodim ked viem ze uspejem, ale nelezem tam aby mi kvoli vadnej sviecke vymenili motor...obrazne povedane.

A dokonca nemam problem dat do auta lpg, lebo 5000eur mozem radsej dat na stavebne sporenie...Hodnotu penazi si uvedomujem, nieje to az tak velmi davno (ako sa to zoberie), kedy bol moj sen maximalne tak ojazdene auto nizsej triedy, a takto podla mna rozmysla dost ludi, ktori si to uvedomuju. Kazdy ma ine preferencie a moznosti, nikto nebude nikdy rovnaky...

Nepoviem, debil sa najde vsade. Aj vo fabii, aj v touaregu...

A ked ma niekto na mysli zm**da ktory byva u mamky v 30ke, nepoviem, ale kvoli takym hadzat vsetko do jedneho vreca...
LS600h
XC90

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 30 neregistrovaných