Daewoo Nexia - spinacia skrinka

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

andy2
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 21.11.2006 15:12
Zdieľať na Facebook

Daewoo Nexia - spinacia skrinka

Príspevok od používateľa andy2 »

Dobry den mozte mi poradit. Prasklo mi v spinacej skrinke a od vtedy sa mi nevracia kluc . Ked auto startujem musim ho rucne vratit aby mi netocil starter aj ked uz auto bezi. Musi sa menit cela skrinka alebo sa to da opravit? V podstate je to ta posledna poloha v skrinke ked auto chyti a kluc sa ma vratit sam spat. Vraj sa sklada z dvoch casti a ta druha elektricka sa vraj meni tak neviem .Lebo spinacka finguje kluc vojde a otaca sa tam ako keby pukla ta pruzinka a ta je asi v tej druhej casti neviem.Je chyba v spinacke ci v tej elektrickej casti? Nech viem ktoru kupit
Naposledy upravil/-a andy2 v 13.09.2015 11:20, upravené celkom 2 krát.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Opravovať spinačku je nezmyselné vzhľadom na cenu novej - 6 e.- aj z dvoma klúčikmi a prinesú ti ju až domov,z vrakáča na SVK to nemá zmysel lebo na palive prebeháš viac a cena bude polovica ceny Nexie

http://allegro.pl/stacyjka-klucze-daewo ... 06925.html
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ak to chceš silou mocou za lacno a hneď teraz , tak by som prerušil kábel čo spína štartér, a dal tam do neho nejaké spínacie tlačítko a tým by som štartoval. Robota na hodinku ak je dakde v šuflíku vhodné tlačítko a kus autokábla.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

To čo píšeš môže byť aj konečné riešenie bez výmeny spínačky.Rieši sa to u starších aut na dožitie takto bežne a funguje to dokonale
andy2
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 21.11.2006 15:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy2 »

Kde je teda ten mechanizmus vracania kluca po starte v spinacke ci v elektrickej casti ? Nech viem ktoru kupit
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Spinačka
andy2
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 21.11.2006 15:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy2 »

Dakujem
andy2
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 21.11.2006 15:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy2 »

nebola to spinacka daewoo ma ten mechanizmus vracania v elektrickej casti oprava 10 eur :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní