PZP Kooperatíva

PZP, havarijné poistenie, problémy s poisťovňami

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hjundai
Príspevky: 2710
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

PZP Kooperatíva

Príspevok od používateľa hjundai »

Už keď sme pri PZP ako teraz so mnou cvičia....
18.04 bol posledný termín pre výpoveď PZP, zaslal som 14.04 doporučene, 1. triedou na adresu Kooperatívy. Ticho. Poistka platí do 30.05. 25.05 volám či výpoveď akceptovali - nie, nič v počítači nemajú. Idem na pobočku, prefocujeme potvrdenie z pošty, prefotenie výpovede... zavolajú vám z centrály... stále ticho a čakám... zajtra budem musieť uzatvoriť novú zmluvu. Predpokladám že tú výpoveď odložili bokom a čakali či sa ozvem alebo nie. Vždy je šanca že nie a budem musieť pokračovať u nich. V dobe počítačov behám na poštu, platím parkovné, platím benzín, platím dop.list, volám desiatky krát na stále obsadenú infolinku Kooperatívy, bežím na pobočku a výsledok predpoklám bude že moju výpoveď neuznávajú lebo im nič nedošlo.
Poučenie: vždy výpoveď na pobočku, pečiatočku podpis prebratia, nečakať a otravovať ich skôr...
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Ja som prešvihol termín u wustenrot, tak som poslal výpoveď s takmer ročným predstihom,to boli fukoty z poisťovne, či to myslím vážne. Smrteľne vážne,dnes na ten vehikel presne o polovicu menej u generali.
adrianx
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 06.11.2014 11:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adrianx »

Ja som tiez bol u Kooperativy a stale len natahovacky. Najma ked som chcel odist a este ked som tam volal ci im prisli vsetky papiere, tak pani v telefone zaujima, co mi u nich chyba, ked odchadzam. Som velmi rad, ze to mam uz za sebou :zg282:
Doki176
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 31.08.2009 19:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Doki176 »

Po mojej skúsenosti s Kooperatívou a PZP na tri motocykle podotýkam bez jedinej poistnej udalosti už v tejto poisťovni NIKDY.
Napísať odpoveď

Návrat na "Poistenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných