VW Golf IV - antena

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

nudista1119
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 22.02.2011 18:24
Zdieľať na Facebook

VW Golf IV - antena

Príspevok od používateľa nudista1119 »

potreboval by som poradit mam problem s antenou sumi mi radio radio neni oreginal skusal uz som aj vymenit prud treba novu antenu ako myslim na streche ako sa to meni alebo aku mam kupit stresnu antenu zo zosilnovacom pomoze to dakujem
nudista1119
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 22.02.2011 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nudista1119 »

moze to byt chyba v hore v stresnej antene alebo tba mi kupit dajaky zosilnovac ako to mam poriesit
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Keby si popisal viac podrobnosti...
V prvom rade, je potrebne aby predzosilnovac, co je na streche bol napajany, co bolo zabezpecene povodnym, originalnym radiom. Ak sa menilo za ine, je potrebne medzi radio a konektor anteneho kabla vlozit medzikus, ktory bude ten predzosilnovac napajat.

Nieco taketo podobne:
http://bfy.tw/1rsv
anonymous-astra
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 31.05.2015 13:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa anonymous-astra »

este vyluc rusenie skus odpojit veskeru dorabanu elektriku nabijacky na mobily kamery denne svietenie antiradary led osvetlenie interieru mne vyrazne rusila radio lacna noname nabijacka z ciny pribalena k comusi zrejme nerusila radiove vlny ale samotnu elektricku siet vozidla ci to bolo zapojene vpredu v cl zasuvke hned pri radiu vzadu v poistkach alebo tesne pri antene nebol rozdiel na dialnici dalej od vysielacov a v hustej zastavbe to len sumelo


PS: Vidis ako napikacu sa to cita.
nudista1119
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 22.02.2011 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nudista1119 »

a ten modry kablik kde napojim v zadu na radiu mam LG radio presny typ napisem vecer diky za rady skusim obiednat ten antenovy napajac
treba mi menit aj stresnu antenu ci je to zbytocne ked dam novy prud sa stale kruti nechce sa dotiahnut je ta hrdza kde sa dava samec od prudu anteny
nudista1119
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 22.02.2011 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nudista1119 »

kolko stoji nova stesna antena alebo s akym konektorom mam kupit antenu aby som neobiednal nejaku blbost da sa to aj urobit sam alebo to mam dat urobit niekomu aby som nepolamal tapacire dakujem
nudista1119
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 22.02.2011 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nudista1119 »

diky za rady nasiel som ten napajac anteny http://www.saunika.sk/auto-anteny/napaj ... new---516/
tento potrebujem len este potrebujem poradit stou stresnou antenou
vladimr
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 20.10.2007 19:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vladimr »

Pasuje aj z fabie ja som tiež menil na golfe v škodovke bola lacnejšia ako vo VW.Odklopíš zadný stropný tapacír je tam asi 20-30 cm kábla z antény konektor odpojíš ,povolíš anténu vidlicovým kľúčom vytiahneš von.
nudista1119
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 22.02.2011 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nudista1119 »

a aka je tam koncovka na stresnej antene bude pasuvat aj tato http://auto-anteny.heureka.sk/autoanten ... 7f4a065c59
vladimr
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 20.10.2007 19:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vladimr »

Otvor zadné dvere odtlač stropný tapacír pozri a porovnaj.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 25 neregistrovaných