Alfa Romeo konečne spať k zadnému pohonu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Alfa Romeo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

funci
Príspevky: 880
Dátum registrácie: 21.11.2013 14:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa funci »

ak konkurencia je M3, C63, tak pravdepodobne aj cena sa bude nachádzať niekde na týchto úrovniach .... mňa by skôr zaujímali civilnejšie verzie, napr. 1.8 TBi
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Cena u civilnejsich by som cakal +- ako 156, 159 vo svojej dobe, konkrencia ich velmi nepusti lietat...

Inak ked uz sme pritom 4C ma na svoje parametre velmi slusnu cenu ;-), to neni driftovaci special ala toyota na priusovych galuskach lol


No a 500PS monster bude iste radovo inde, ved aj bi m dabju robi 1,6tky pre "plebs", aj Mkove rakety na plagaty pubertakom
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

ivko1 napísal:
Acon napísal:ja našim predajcom furt hovorím "chlapi nie je umenie predávať lacno" ;-)
Ale tam kde nie je kúpna sila ....
A o to ide, osloviť tých správnych. A jako bolo povedané, bežná motorizácia sa bude pohybovať v cenách predchodcu. TOPka bude uletená a predajná v kusovkách.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ja mám trochu obavu že vytvorili niečo trochu luxusnejšie a cenovka bude dosť vysoká a dobre všetci vieme čo sa v tej cenovej kategórii bude predávať aj keby to bolo v určitých smeroch horšie ako táto novinka
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

trh sa mení, nastupuje generácia ktorá motorizmus vníma úplne inak a história nehrá úlohu. Dá sa povedať, že sa začína od 0. Dnešní 30nici nie sú jako my. Nevnímajú autá z pohľadu 70-90rokov kedy bol MB a BMW TOP a Fiat iba malé autá a o Kóreu nikto nezakopol. Dnes je všetko úplne inak. Potenciálny majiteľ tej Alfy nesedí tu na bazare ani nevie, že niečo také existuje. Ten sedí v kancli, maká a zarába aby mohlo obehnúť asutoslóny a vypočuť si superlativy z úst predajcu. A predá ten, komu uverí. A Alfa tomu dosť pomože. Sa pamatám keď vyšla 156. Před tým o Alfu nikto ani nezakopol a 156ky sa vyrojili jako včely z úla. Napriek tomu, že to tu skoro nikto nepredával.
giovanni
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 23.08.2015 11:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa giovanni »

vzdy som mal respekt voci ludom,co pisu ako sa alfy kazia.a mal som dojem ze len mne sa nekazi..a jazdi OK..tak k tomuto sa vyjadrit neviem..ale
alfa 4c je draha,mozno sa rozpadne,nieje na kazdodenne jazdenie..a existuje uz nejake 4roky..
preco,ked ju chcete objednat.budete cakat skoro 2roky? a preco maju objednavky uz na 2roky dopredu ak nie 3 maju proste plne stavy a ta fabrika nedokaze vyrobit tolko aut co ludia chcu..

Niekedy ma fakt prekvapuje..co ludia nemaju,nepoznaju,nevedia..ale pisu..
a jo,fiat si vzal toho viac..ako si vziat mal.
couz.ja alfe drzim palce..
addio :)
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Čakačka 2 roky ?
Dnes každá automobilka dokáže naflákať 100 áut určitého modelu len taký fukot za jednu pracovnú zmenu = 8 hod...
Trebárs taký VW v BA vedel naflákať v dobe minulej 120ks Pola + 120ks Golfa za 8 hodín

Ono na tú 4C zasa nebude taký dopyt, to že je čakačka bude teda najskôr tým že sa to auto pravdepdobne skladá "ručne" a tomu potom zodpovedá aj cena aj čakacia doba
giovanni
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 23.08.2015 11:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa giovanni »

jurha
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 15.05.2015 11:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurha »

ja si myslím že takáto novinka bude zbytočne predražená, radšej by som išiel do niečoho staršieho z bazáru, v tejto cenovej kategorií si myslím že skôr pôjdu ludia po iných autách...
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

trocha čítania na večer při vínku ;-) http://www.autoforum.cz/predstaveni/alf ... i-jako-m3/

Návrat na "Alfa Romeo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných