Tatra 613 chromka

Diskusia o tom najlepšom zo sveta automobilového priemyslu

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

Chlapci sudruhovia, mate to nejake domotane, ved dnes najbohatsi Slovaci su vacsinou vasi oblubeni byvali komunisti a StBaci, ktori predsa kradnu s rozumom. :d :D
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Pri stejných válověch zostali skoro stejní lidé/ Váhostav a súdruh Ficovár s Džejárom Miki-Ivanom mikulášovým a im podobní bývalí pohlavári/
Tie malé kapríky ktoré sa živili bahnom na nízkej úrovni dnes iba prežívajú, neboli pre tie šťuky /ďžejentí, penťáci/neboli žiadne prekážky požrali ich :38eb:
Aj my sme mali doma tatru 603 v roku 74-77, a otec nebol partajný, a dedo bol sedlák ktorý nevstúpil do družstva, takže reči o nejakej buzerácii a prenasledovaní beriem s rezervou.
Beriem to tak keď pokoj dáš pokoj máš, aneb když nerýpeš do h.ovna, nebude smrdieť :4012:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Trucker má pravdu. A pre všetkých by som si dovolil pripomenúť jednu rokmi overenú vec"historia sa opakuje". Tak si len všetci spomeňte ako to poriešili ruskí mužíci na čele s krčmovým revolucionárom Vladimírom v 1917tom roku.
Len mi tak trocha príde lúto potomkov dnešných zbohatlíkov , ktorí budú trpieť za hriechy svojich dedov. :3020: :3020: :3020: :3020:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

Ruski muzici to uz len teda poriesili, od Lenina k Putinovi, ani neviem, kto z nich je vacsi magor :d :D
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Stále lepšie ako nastrčená bábka na druhej strane oceánu...
Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

cviro, to ja neviem ;-), ja len o ruskych muzikoch.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

co nevidiet vsetci nastupujeme.mobilizujeme ideme do boja.uz je to nezastavitelne.putin postupuje dalej do ukajiny.sedliacka slovac caka ze usa nas zachrani :4090:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Chlapci , ale uvedomte si že my už socialne nemáme ďaleko k tým mužikom a naše deti sa na tú uroveň určite dostanú. Proste príde ten čas keď 4 miliony buď umrú od hladu alebo pozabíjajú ten zvyšný milion a rozdelia si majetok. Vydrží to celé tak 100 rokov a zova dokolečka. :3906: :3906: :3906: :3906:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

...no tak este 75 rokov a ideme na to..
pn437ab
Príspevky: 1138
Dátum registrácie: 14.12.2006 20:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pn437ab »

Ja som za komancov prdel do plienok, jedno je ale iste,tak ako je srandovne napisane ako sa kradlo vtedy tak sa kradne aj dnes ,nic sa nezmenilo. Pozrite si bazos co sa tam predava? Po zaprdenich Tatrovkach o par rokov ani pes nestekne,su ine skvosti na predaj za 50 000 . To len na SK a CZ su to udajne zaujimave veterany. Ak to niekdo zdedil po dedovi,otcovi tak mu to prajem sa o to starat a udrziavat.Je to nasa historia. Mysliet si, ze to v EU preda niekto za tazke eura je blaznovstvo.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

nemáš pravdu. Jako veterány budú mať cenu aj autá, ktoré vo svojej době nemali žiadnu cenu. Vždy je to o tom koľko kusov sa zachová a v akom stave. 613 je ešte stále mladé auto a relatívne početné na to aby malo zberateľskú hodnotu. Ňavyše je doba kedy je výhodné takéto autá kupovať ako investíciu a nie predávať. Úplne inak to bude ak sa ekonomika pozbiera a medzi ľudmi budú prachy. O takých 30-50r. bude aj 613 inak hodnotená. Zoberme si napr. takú Warsavu. Keď som bol chlapec tak na tom ujovia vozili motyky do vinohradov a hnilo to v burine ani do šrotu to nikto nechcel. Dnes? Ani to nezoženieš a cena mnohonásobne prevyšuje cenu nového v tom čase. A aké to bolo auto? O ničom.
pn437ab
Príspevky: 1138
Dátum registrácie: 14.12.2006 20:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pn437ab »

Ak clovak opusti SK zisti co ma kde hodnotu, tatra, skodovka,aerovky ,ziguli su len pre vychodnu EU niecim. Napr tu predavaju nove Ladi Nivi ,zaujem ziadny,cena ako keby si clovel LC kupoval a spolahlivos uboha.Pritom na Sk neexistuje lepsie auto do lesa.
Nase znacky poznaju uz iba rocniky 50 a viac a ty zachvilu vymru , potom pojde vsetko do zabudnutia.Mlade generacie funguju na inych vlnach. Tych faganov zaujmaju potetovane bradavky na facebuku a nie vzduchom chladene osemvalce v garazi za ktore treba platit poistky ,dane ,parkovne a pod.

Trochu sa teraz zaoberam investovanim a jednoznacne investovat do veteranov za ucelom zhodnotenia penazi nemienim. Ak bude ekonomika prosperovat , budu mat aj ludia peniaze,budu sa aj veterany kupovat-predavat. Ale ak bude krach ekonomiky ,nebude penazi, nebude prace ,kdo kupi veterana zrovna ked bude treba peniaze?
Investovat treba do toho co ma podrzi aj v najhorsich casoch.
pn437ab
Príspevky: 1138
Dátum registrácie: 14.12.2006 20:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pn437ab »

A pozor co bude o 30 nedajboze o 50 rokov nas uz trapit nemusi. Budeme nevladny v koncentrakoch- domovoch dochodcov pozatvarany. Mna zaujma co je teraz aktualne ,co mi prinesie zysk o rok a nie co bude zarabat ked ja budem skapinat.
adrianx
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 06.11.2014 11:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adrianx »

tak ja si myslim ze ta cena stupa kazdym rokom a zase by si to mohol nechat svojim detom :)

Návrat na "VETERÁNY a klasické autá"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných