VW T4 2.4D r.v.1991 - dorobenie klimatizácie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cherokee
Príspevky: 153
Dátum registrácie: 23.09.2009 16:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cherokee »

Klima z jeepa uz bola vonku..a interiér som nerozoberal.. ..vyparnik je v motor. Priestore na sani. A eletrika je iba zapnúť a vypnúť. ..ale neviem ako to robil életrikar. ...takze je mi jedno ci verite alebo nie.. ..
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Keď to ide a funguje tak, ako si chcel, tak je to v pohode. Nech slúži k plnej spokojnosti...;-)
Ale mohol by si tu dať foto technického riešenia - chcel by som vidieť, či to je také jednoduché dorobiť aj do iného auta...
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

cherokee napísal:......vyparnik je v motor. Priestore na sani. A eletrika je iba zapnúť a vypnúť.....

Ja ak niečo robím , tak sa snažím to spraviť poriadne.
Ak to nemám spraviť poriadne tak to radšej ani nerobím....

Takže hento mi príde jak taká cigánsky robota.
A že aby to len nejak chladilo .
A ako máš vyriešené filtrovanie vzduchu pred vstupom do výparníka alebo odvod kondenzátu ? Jaj to netreba to je v bežnej klíme len aby výrobca veci skomplikoval....
A čo tam po nejakých plesňách a bordeli čo budeš dýchať? :2f93:
cherokee
Príspevky: 153
Dátum registrácie: 23.09.2009 16:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cherokee »

odvod? ved ten tečie po plechu von cez motorový priestor. a majstro ty si myslíš že v tvojom milionovom aute nemáš plesne na výparníku?? :D:D:D tak to si ma teraz akože uplne rozosmial.... ano ano teraz povieš ved si klímu dezinfikujem, hmm ale asi nie každý mesiac že? lebo pokial si niečo o plesniach naštuduješ tak vieš že sa dajú len velmi tažko zničit,ak vobec. plesen sa tvorí pár dní, a ak je tam raz, bude tam už navždy........ takže rypáci sa nájdu vždy. ano filtrovanie prachu zatial neni, ale časom by som aj to chcel dorobit... a vobec to neni nijak nekvalitne urobené, len je to jednoduché. a ak to niekto nevie alebo nechce pochopit.... nuž ja za to nemožem :)

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných