VW Jetta 1.2 TSI - EA211 vs EA111

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

cviro,pokoj sa,ak začneme Ty a ja písať k téme,zhoršia sa čísla predajnosti.Už aj tak sa ľudia v tematike nedokážu orientovať,sú množstvom informácií protichodne informovaný.Tam Claudia Schifer presviedča že Corsa je nemka,a ja (alebo Ty) im píšeme že tá nemka je sterilná mantavá flandra.

keyzone...chyba v zákazníkovi ? Áno aj nie
Na jednej strane si dnes ľudia vedia nájsť na nete aj tú najväčšiu hovadinu.Klovajú do obrazoviek od rána do večera až pomali zabudnú ľudskú reč.Akoby prestalo platiť...ak niečo nevieš,zisti a pýtaj sa.
Ako to dopadne ? Tu máš fórum ako najskvelejší príklad.
Nevedia sa pýtať.Na najzložitejšiu vec sa naivno/hlúpo opýtajú troma slovami.Sorry,neviem ktoré platí.Povedzme že naivno.
Ale až tak naivný nemôže byť majiteľ prémiovky ak na ňu mal peniaze,predpokladám že negramotný asociál by to už byť nemal,aj keď viem že mnohý zo sociálkou úspešne "bankujú"
V otázke je nula informácií o probléme,nula informácií dokonca o samotnom aute, a otázka nemá ani hlavu ani pätu,to by do troch slov nevošlo.Kto info chce,a má aj vo veži danosť rozumieť,čítať a písať z pochopením,nemá problém získať čokoľvek o čomkoľvek.
Ak stojí pre výdajom takej čiastky peňazí,na ktorú pracoval tisícky hodín,tak snáď by mal tej kúpe venovať viac pozornosti ako ľudia čo študujú nápis na jogurte.Nie v tých čo študujú jogurty je chyba,naopak.Ja dnešnej dobe proste nerozumiem.
uwa0904755819
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 13.06.2015 21:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa uwa0904755819 »

nečakal som, že sa debata v tejto téme začne uberať týmto smerom . Pôvodne bola moja otázka len ku kazovosti motorov 1.2 TSI (aj keď problém nieje len pri tomto objeme) a k rozdielom medzi starým a novým typom. Spomedzi všetkých komentárov bolo len pár, ktoré sa reálne zaoberali odpoveďou na moje otázky.

Keďže som chcel poradiť s výberom (už nie len ohľadom TSI motorov), tak som založil novú tému, ktorú ale moderátori, (zrejme kvôli tomu, aby nebolo zbytočne veľa podobných tém), presunuli do tejto pôvodnej témy. Kvôli starému názvu ale môže otázka ohľadom výberu auta, zostať nepovšimnutá.

Čo sa týka tvojho postu mrhlavaty, zrejme reaguješ na pôvodnú otázku, ktorá, uznávam, nebola príliš obšírna, no len som sa pýtal na spoľahlivosť TSI motorov. Ak si však reagoval na presunutú otázku s výberom auta, neviem čo viac by som mohol spomenúť, prípadne ak sú nejasnosti tak ako sám píšeš - ak niečo nevieš, zisti a spýtaj sa... Ja som sa pýtal a takto to dopadlo

Poprosím Vás preto, utlmte svoje emócie, lebo sa to tu zvrhlo na ohováranie koncernu VW a pod. Na tento koncern mám tiež svoj názor, ale táto téma tu je pre pomoc s výberom auta, a teda to, aké auto mi radíte a nie, aké mi neradíte :)
Ďakujem :)
keyzone
Príspevky: 264
Dátum registrácie: 11.12.2010 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyzone »

Jo chlape, máš v tom pravdu. Ohovárať sa dá každá značka...viď moja honda mala zvolávaču na airbagy po 10 rokoch....
Názor na tento motor som ti napísal pár príspevkov dozadu - poznám iba jedného majiteľa s týmto motoro ma 2x ho ten motor niekde nechal. O novom nástupcovi nič nevie, tak k tomu sa nevyjadrujem
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Myslím že podstatu si sa dozvedel.A máš na výber.Mláka alebo kaluž
To je úplne a jedine zodpovedajúca odpoveď k danej otázke,musíš si len vybrať čo je prijateľnejšie
To píše priateľ group,aby bolo jasné

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 35 neregistrovaných