Nissan - vymazanie servisneho intervalu na palubaku

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

skorpion19
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 07.10.2007 20:41
Zdieľať na Facebook

Nissan - vymazanie servisneho intervalu na palubaku

Príspevok od používateľa skorpion19 »

Zdravim vsetkych.
Auto - Nissan Qashqai 1.6 dci, 9/2012
problem - ako vymazem (vynulujem, resp nastavim) servisny interval na palubaku? Dnes sa mi prehupol cez nulu a tym padom zacal blikat servisny kluc. Samozrejme servis som robil cca 500km spat... Na nete som nasiel nejake rady i video - ale to bolo na starsi model a na mojom to podla toho neslo.
Najde sa nejaky navod, podla ktoreho to urobim doma, ci budem musiet kvoli tomu ist priamo do Nissanu?
Vopred dik za radu
Kia Sportage a Chevrolet Aveo
mirpol
Príspevky: 86
Dátum registrácie: 24.06.2009 19:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirpol »

na ulozto.sk je v pdf CZ jazyku uzivatelsky navod 2012 qashqai/qashqai plus 2. servis. reset je zvlast pre benzinovy motor a zvlast pre diesel.neviem ci si podla tohto navodu postupoval.
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Zle si hľadal. Na Českom Nissan fóre sa to riešilo. A podľa origo manuálu to nespravíš. Je tam nesprávny postup. http://www.nissanclub.cz/forum-tema/nul ... alu-276772 A do servisu stým určite chodiť nemusíš.
skorpion19
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 07.10.2007 20:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa skorpion19 »

hm pani dakujem za rady... myslim, ze som po nete hladal dobre, ale zial na mohom modely ziadny navod nefungoval. To na tom ceskom fore, co je dole odkaz, to som nasiel i sam, ale ako pisem, to mi nefunguje...
Skusam ted stahovat ten navod z ulozto - uvidime ci pomoze...

Kazdopadne, ak niekto vie presny navod ako postupovat pri vynulovani servisu na 1.6 dci 9/2012 Qashqai, budem mu vdacny, ak to sem postne
Kia Sportage a Chevrolet Aveo
skorpion19
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 07.10.2007 20:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa skorpion19 »

tak navod z ulozto pomohol - je to delene na benzin a diesel. A diesel to ma inak, preto mi to neslo. Inak zalezitost par sekund, ked clovek vie co a ako...
dakujem za pomoc
Kia Sportage a Chevrolet Aveo
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný