VW Tiguan / Passat Variant

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Vieš to Ty a viem to ja.Ale tisícky ľudí si myslia že stačí Gola sada z Lídla.Sú v tom utopené šialené položky ktoré keď skončíš,môžeš tak akurát darovať niekomu.Nesmierne množstvo náradia sa nikdy nesplatí ich nadobúdzacia cena.A sme zase na tom istom bode,najefektívnejšie pracujú šuflikanti,z minimálnymi investíciami majú najväčší výnos.Preveriť tesnosť spojov turbo hadíc pomocou nejakého Smoke generátora za 2 až tri tisíce dolárov určite nehrozí.Veď to sa ozaj nemôže nikdy rentovať
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

ono kto by dneska rovnal na stolici za niekolko desať tisíc eur 3-4-5 ročný kompakt kde sa cena pohybuje okolo 5tis eur...hmm
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

lanken napísal:ono kto by dneska rovnal na stolici za niekolko desať tisíc eur 3-4-5 ročný kompakt kde sa cena pohybuje okolo 5tis eur...hmm
Ale až budeš mať Nissan 350Z tak asi na stolicu pôjdeš.Dokonca aj lepšiu Audinku si veru dáš na ňu,lebo inak za ňu nedostaneš ani šrotovú cenu,kdežto ak je znova OK je to balík peňazí (zachránených)

cviro...tak ako píšeš,netreba velká vec a stolica je nutná.Výmena strechy - nutná,výmena bočnice - nutná,rozbehnuté a do jedného smeru ohnuté predné vidly,zadné čelo podrazené pod dvere,toho je dosť kde sa oplatí serinkať hodinu z naložením auta na stolicu.
Ale už som ju "spakoval" a vytiahnem až sa naskytne kúpa nejakej brutálnej prémiovky za haliere.Z niečím sa musí človek zabaviť na dôchodku :)
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

boli časy ked sa zvarali 300-ky mercedesy jeden z dvoch cez stred a stolicu to nevidelo....a ten medak ešte s vozíkom dalších 500 aut s vozíkom z holanska dotiahol :40bd:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

v 71 -vom som z dvoch kusov zváral R8 autogénom tiež bez stolice.
Dnes keď si na to spomeniem tak sa mi urobia vyrážky.
Skús dnes vymeniť štvrtku na aute z vyše 500Ps ako rýchle pochopíš o čo kráča
Čo bolo to bolo,terazky to robíme na stolici
superb6
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 18.05.2015 12:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa superb6 »

ked citam tie sprostosti tyhto super mehanikov je mi na vracanie aky je kazdy odbornik .ked tu niekto napise ze peugeot alebo citroen alebo fiat je dobre auto tak neh sa da liecit.

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 26 neregistrovaných