Buchnute dvere na parkovisku

Ako poskytnúť prvú pomoc,ako postupovať pri autonehode, pomoc v zahraničí, hasiace prístroje, hasiči, záchranári, sanitiaci, skutočné príbehy...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

pepo64 napísal:ono je to asi aj o lenivosti lebo ľudia by najradšej vošli autom až do obchodu,obrovské parkovisko je na 70% voľné a všetci sa pchajú len ku vchodu niekto sa radšej bude 5 minút štelovať medzi dve odparkované autá ktoré stoja na čiarach,a bude riskovať odretie svojho alebo druhého auta alebo minimálne zašpinenie svetra či bundy pri vystupovaní pretože neotvorí dosť dvere namiesto aby v pohode odparkoval trocha ďalej,len to by musel prejsť o 30-50 metrov ďalej pešo.
presne toto som ja vcera pozoroval v st galene v podzemnom parkovisku.no ja som zastavil tam kde na celej linii nebolo nic a auta zacali parkovat vedla mna dobre ma jedna nezobrala naraznikom.pozeram na nu a myslim si sakra ma tu 10 volnych miest a ryje sa akurat ku mne.z jednej strany stlp z druhej moje auto.no co narobis.a take ze nove audi s8 stoji cez 2 miesta normalka.
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Mne sa tiež páči keď odparkujem auto úplne mimo. T.j. predo mňa, vedľa mňa za mńa by v pohode vošlo ešte 10 aut.

Prídem k autu a zrazu vedľa mňa odparkované auto tak, že chvíľu pozerám, ako ten človek z toho auta vlastne vystúpil, keď ani dvere nejde otvoriť :-( A to sa mi stáva veľmi často :-(

Normálne tomu nerozumiem, či to robí niekto naschvál, ale skrátka brutus. Milión miesta a zrazu natlačené auto na mojom aute :-(
vaclavjozef
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 17.02.2008 19:02
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vaclavjozef »

Ak mas dve preliciny, bude to od vacsieho auta, moze to byt valnikova dodavka, tie maju falcovany naraznik
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

pepo64 napísal:Nič nehľadaj lebo ti to bude aj tak na h..no jedine že by ti to vinník zaplatil zo svojho lebo z pzp to asi nepôjde.Nedávno sa kolegovi stal rovnaký prípad,na parkovisku "ušli"asi nepozornému pánovi dvere a spravil mu riadnu preliačinu,bol to však slušný človek počkal na neho povedal čo sa stalo a ospravedlnil sa,dohodli si termín,išli spolu na poisťovňu chceli to nahlásiť a spísať vieš ako to dopadlo?Pani v poisťovni im povedala že nič sa platiť nebude pretože aby sa niečo plnilo z pzp musí byť aspoň jedno auto v pohybe.Ako píše Lubo Z. ja niekedy sedím v aute na parkovisku a s úžasom sledujem čo vodiči stvárajú,ono je to asi aj o lenivosti lebo ľudia by najradšej vošli autom až do obchodu,obrovské parkovisko je na 70% voľné a všetci sa pchajú len ku vchodu niekto sa radšej bude 5 minút štelovať medzi dve odparkované autá ktoré stoja na čiarach,a bude riskovať odretie svojho alebo druhého auta alebo minimálne zašpinenie svetra či bundy pri vystupovaní pretože neotvorí dosť dvere namiesto aby v pohode odparkoval trocha ďalej,len to by musel prejsť o 30-50 metrov ďalej pešo.

Vidíš...a človek by si pomyslel,že ak nie je v hlave,bude aspoň v nohách.A ani tam nie je.S tým čo píšeš je to proste tak,tiež to sledujem z "úžasom" ,len si hneď aj odpoviem...kto chce kam - pomôžte mu tam ! Rozum sa kúpiť nedá
Brutus....no aspoň vieš výsledok budúcoročných volieb

Návrat na "Prvá pomoc => Volajte 112"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní