Porsche Cayenne 4.5 V8 S -Toyota Landcruiser 4.5 D-4D V8.

Diskusia ohľadne vozidiel značky Porsche

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rolfos »

Mercedes G 6x6 ti nepredaju, zastavene su vsetky predaje udajne kvoli nejakemu vysetrovaniu korupcie v Daimleri.
jergusd
Príspevky: 959
Dátum registrácie: 30.06.2012 18:16
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusd »

na extrémne pohodlie - Range Rover, na Rýchlu jazdu Cayenne, na imidž G-classe
ja by som si z toho vybral to prvé
Ridick030
Príspevky: 167
Dátum registrácie: 15.11.2012 10:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ridick030 »

Kompromis medzi obidvoma F-150 RAPTOR :28b7: :2f93: :3c90: lol
lubonr1
Príspevky: 242
Dátum registrácie: 23.08.2008 12:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubonr1 »

Veru, prečo nie Range Rover? Aspoň pre mňa má to auto väčšie čaro ako Cayenne.
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

No range je velmi pohodlne -dnu je vacsie ticho ako v novej S klase od mercedesu aj image je dobry aby susedia a kamarati pochvalili :d :D ale treba s nim castejsie chodit do servisu za vacsie peniaze +nebrzilo to tak ako tvrdy bavor a ani nesedelo to v zakrutach tak ako nemcur-znamy mal dva nove kusy a jeden bez poruchy a druhy v kuse v servise -nepresvedcila ma ta predrazena znacka . stale nevieme naco dotycny potrebuje take suv ?k akemu ucelu ?
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

myotis napísal:Ivko, cayenne je, v ramci SUV, dost dobry do terenu.
....
Všetky SUV sú dnes vo svoje kategórii dosť dobré do terénu. Rozdiel je len v tom jako dlho.

Porsche na cesty občas na pole
LC do terénu aj cesty.
Ak budem porovnávať jazdné vlastnosti na ceste tak porsche je na tom lepšie. Ak mimo cesty tak TOY úplne jednoznačne. Ak 50:50 tak aj tak TOY

Dojazd na nádrž komentovať nejdem, to sú rozdielne galaxie
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

mozes citat o tych autach co chces, ale ten teren, kam sa tieto auta obcas dostanu, zvladnu obe rovnako lavou zadnou. Len ak by si isiel do hummercentra, by bol problem. Pohodlie je rovnake a ak nie su problemy s eurom, tak si daj indiv.vybavu. Aj ked s tym nebudes denne chodit do lesa, tak je pri normalnej jazde a normalnom najazde menej spolahlive porsche/bohuzial tie motory v cayenne su dobre, ale celkove su to najkazovejsie porsche a preto aj prepad ceny jazdeniek/. Preto pre pokoj duse, aj ked mam radsej porsche , ako toyotu, by som ti to porsche z tychto dovodov nedoporucoval. Sorry.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Z Hummer centra vytriezvie každý po prvej návšteve. Chápem, že rodiny s dětmi čo svojim Hyundai Accent chodievajú na štrkovisko při Senci sú z toho paf no reálne tam uspeje akékoľvek súčasné SUV vrátane Dustera. Ľudia musia pochopiť, že Hummer má solné stránky úplne inde jako je prejazdnosť terénom aj keď je prejazdnosť hoden dobrá. Hovorím o H1 a H2. H3 nemá žiadne silné stránky ;-) V každom prípade ak Caene alebo čokoľvek obujem do terénnych pneu, tak Hummer čoskoro uvidí vzďalujúce sa koncové svetlá. Až na pár špecifických úsekov. Raz v živote sa H1 zúčastnil OFFroadu Tisovec a skončil hneď prvý. Pozor! ni ena prvom mieste, prvý odpadol ;-) Na offzrazoch je to dtto. Už ani nechodia, majú vlastné zrazy. V každom prípade je to dobré auto no primárne stavané na iný účel jako OFFbláznenie

Návrat na "Porsche fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný