Servisné knižky - predaj

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lipton
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 21.09.2008 21:03
Zdieľať na Facebook

..

Príspevok od používateľa lipton »

preto sa predavaju knizky potom sa dodatocne doorazaju a kupujuci je spokojny .. kupil knizku nie auto ...
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

No ja servisnu knizku nemam.Vergel som uz kupil 7 rocny bez servisnej knizky.Mam proste pisanku kde uz cca 10 rokov zapisujem vsetky vymeny,opravy alebo som cokolvek na aute spravil.Ale hlavne si to pisem koli sebe a nie ze mozno raz ten vergel predam.Preco to musi byt zrovna servisna knizka orazena razitkami ktore si dokaze teraz vyrobit hocikto,nechapem.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Kujon a naco by som si sam vyplnal a co to ma spolocne s udrzbou auta?
Ved viem co kedy a ako, okrem toho su lepsie miesta na evidenciu...
Trebars ja mam presne 0 zaznamov v serviske a postarane je :)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Na akú pi... by som to písal do písanky, keď mám servisnú knižku. Pekne si všetko evidujem, čo som na aute robil a kedy. Viem aký má byť kedy servis, lebo to tam píše. To, že ju niekto nemá je jeho vec. Ale ak raz je dokumentácia k autu aj servisná knižka, tak to beriem že majiteľ nie je bordeľár, lebo má všetko v poriadku.

Samozrejme, že sa nekupuje len podľa servisnej knižky, ale mňa vždy servisná knižka poteší, lebo je zdokladované že bolo niečo robené a ak je k tomu aj faktúra, tak je to niečo iné.

Jasné, že do 140 tis. servisné úkony nemám, lebo je v toyote elektronická servisná knižka, alebo odkedy ho mám ja. Tak si tam pekne všetko píšem. Aké kotúče som dal. Aký olej. Koľko ma to aj stálo. Takže keď príde niekto kto kúpi moje auto, tak si túto knižku otvorí a vidí, čo a kedy bolo s autom robené !!! Alebo minimálne viem sa pozrieť a presne povedať, že vtedy a vtedy som to menil a nie hádam alebo pozerám, kde je nejaká písanka :-(

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní