Recenzia k inzerovanemu autu..

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Dopadlo by to katastrofálne a skôr neskôr jednou kolosálnou žalobou.A čo sa má vlastne vyriešiť ? Podvádzanie,zavádzanie,nehovorenie celej pravdy ?

Len tak pre oživenie mysle...ako kupujete rádove drahšie nehnutelnosti ?
Ak by si tu niekto,je jedno kto uverejnil oznam že vám v rámci platenej služby vybrané vozidlo prehliadne fyzicky odskúša,pozrie do diagnostiky,zmerá lakovanie ...za cenu x plus cesta na miesto...
Mám trochu obavu že by umrel od hladu
Niet toho svätého aby slováčisko zaplatil a riskoval výdaj peňazí z neistým výsledkom.Túto úlohu som riešil v živote dosť krát,nikdy z toho kúpa vozidla nevznikla,jedno bolo evidentná lopata,ostatné zlepence.
Ani v jednom prípade už sa táto služba nezopakovala ešte raz.Auto začalo síce chodiť na servis,ale kúpené bolo od "známeho" a "lacno" takže chlapci,nechcite už oklamať aj samých seba
Jo..podstatu som zabudol...dnes jeden milion kupujúcich chce dobrý systém,zajtra ten istý milión bude predávať a systém dobrý nebude
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Na starom dizajne chýba v detailnom vyhľadávaní kolónka "počet airbagov". Mohli by ste to doplniť?

Taktiež zmizli pod hociktorým inzerátom ojazdeného auta linky na testy týchto áut.

Ďakujem.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Linky boli obnovené, vyhľadávanie podľa "počtu airbagov" nejde ani na novom dizajne.. Nepredpokladám, že by sa takáto vec do filtra plánovala dokódiť...
Hacurik
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 19.08.2006 00:43
Zdieľať na Facebook

Re: Recenzia k inzerovanemu autu..

Príspevok od používateľa Hacurik »

Ahojte,tiež som sa nedávno vrátil z 500km cesty za autom. Fajne som sa síce previezol no zbytočne.Nikdy neburané sa premenilo na trošku buchnuté s predu......origoš km sa rázom zmenilo na stočené km ......a "cukríkové autíčko" sa zmenilo na oťukané auto s každej strany....jednoducho fasa zbytočný výlet. A to ani netuším koľko naivných ako ja si urobilo podobný výlet. A s tohto dôvodu by bolo fajn sa zamyslieť nad vylepšeniami , nezaspal tento portál ?
V dnešnej dobe plnej všelijakých špekulantov a podvodníkov to malo byť už dávno ošetrené. Alebo prevadzkovateľom AUTOBAZAR.EU nejde o spokojných zákazníkov a ide len o to koľko krát sa kde klikne?
Ak nemáte vlastné nápady tak sa treba poradiť a niekam sa posunúť,lebo je len otázka času kedy nabehne naozajstna stranka na inzerciu aut, ktorej pôjde aj o to aby tam neinzerovali tí čo už dávno mali sedieť v base.
Takže budíček !
Prajem veľa šťastia a kupujucim veľa šťastne nabehaných zbytočných km.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Zdravím,

a čiže navrhujete....?
Hacurik
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 19.08.2006 00:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hacurik »

napríklad ....ak sa stane že kupujuci zistí pri obhliadke nejaké nezrovnalosti ,napríklad v stočených km alebo ak sa premení nikdy neburane na burané...tak by mohol človek si urobiť selfie aj s predavaným autom aby bolo zrejmé že pri konkretnom aute bol a poprípade by doplnil informácie ohľadom zážitku s kúpou daného automobilu. Napríklad aj povinnosť vypísať VIN číslo by pomohla, teda aspoň tým ktorý nemajú čo skrývať. Odkaz pre lakinooo - staraj sa o seba ty dieťa a pre cviro123 - auto bolo inzerované v adekvatnej cene vočí iným podobným vozidlám.
Hacurik
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 19.08.2006 00:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hacurik »

Ty by si mohol tiež voľačo pochopiť raz a navždy ....nezaujíma ma tvoj detský názor .Alebo ti to mám vyhláskovať? Prosím ťa zabudni na mňa ,ďakujem
Hacurik
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 19.08.2006 00:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hacurik »

Sadni do auta a príď mi to o inteligencii povedať do očí ty suterén.
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Ja stale nechapem co s tym ma jako autobazar, alebo hociaky iny portal zamerany na inzerciu?

Dnes je tolko sposobov ako zistit zavadzanie (diagnostika, servisna kniha, lak, zdvihak, skuseny mechanik, vyraz samotneho kupujuceho) a taky obrovsky vyber (57 000 len na SVK) ze z toho boli hlava.
Komu nestaci ma celu Europu.

Co furt len bazar hento bazar tamto?
To mi strasne pripomina nesvojpravnych ktorym treba vsetko vysvetli, ukazat, spravit.

Lovaci su svine, s.eru im na hlavu politici a podrazaju si nohy navzajom. Co s tym ma hocikto? VSETKO JE TO V LUDOCH.
Moze byt bazar alebo portal hociako vybaveny a zabezpeceny, moze prejst aj tato myslienka ze sa pripadny kupujuci budu hodnotit auta.

A Janko z Hornej Dolnej pride, auto ofrfle ze bolo trikrat pretocene na streche, potom pride Ferko z Hnuste a zahlasi bomba mega super auto ale nechcel mi spustit tri tisicky a pribalit lekarnicku gratis (Skoda Fabija 1.2) tak som to tam nechal a pride Pista z Jelky a nevie co si ma mysliet.
A sedemdesiatpat rocny pan Serafin ktory potrebuje auto predat lebo uz nema na lieky a pred tyzdnom ho okradli pred kostolom sa cuduje preco sa auto nepredava a preco sa ho pytaju take cudne otazky....
Vsade bol, vsetko videl...
...a kde nebol, tam sa chysta
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Hacurik napísal:...tak by mohol človek si urobiť selfie aj s predavaným autom aby bolo zrejmé že pri konkretnom aute bol...
Obrázok

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný