Doplatený leasing

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

benetin
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 05.06.2009 17:25
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Doplatený leasing

Príspevok od používateľa benetin »

Zdravím, tento mesiac som zaplatil poslednú splátku mojej ibizi :) a prislo mi splnomocnenie na prepis auta...aký je prosím Vás ďalší postup ? len kúpiť kolok, a ísť na prepis, alebo musím ísť aj na nejakú tú prehliadku.. ?
a ešte..v nohaviciach sa mi vypral TP...bude s tým problém ? mám jeho kópiu a pôvodný je trochu dotrhaný.

Vďaka za odpovede.
janci7110
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 13.06.2009 20:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janci7110 »

Pozor!!!
Kolky treba kupit vopred na poste, u policajtov ich uz davnejsie nepredavaju... Myslim, ze tento "zlepsovak" plati od 1.1. 2009
ondre
Príspevky: 178
Dátum registrácie: 26.07.2008 19:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ondre »

vsetko je tak ale kolok urcite nie 1000 sk niesom si isty ale asi len 150sk
benetin
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 05.06.2009 17:25
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa benetin »

tak snáď v € budú tie kolky nie ? :)
ondre
Príspevky: 178
Dátum registrácie: 26.07.2008 19:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ondre »

no v € ale ak sa od noveho roku nic nezmenilo tak to nieje liter urcite najprv si pozri na policiji kolko to je a potom kup kolky cau
benetin
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 05.06.2009 17:25
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa benetin »

hlavne mi ide o to, že keď som bol predtým na prepis auta, tak som musel ísť aj na obhliadku, takže tú teraz absolvovať nemusím ??
ondre
Príspevky: 178
Dátum registrácie: 26.07.2008 19:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ondre »

nie je to len administrativny ukon ani tam auto nemusis brat tam je vinko toi iste a majitel sa meni len formalne
luking
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 07.09.2006 14:38
Zdieľať na Facebook

Re: Doplatený leasing

Príspevok od používateľa luking »

benetin napísal:Zdravím, tento mesiac som zaplatil poslednú splátku mojej ibizi :) a prislo mi splnomocnenie na prepis auta...aký je prosím Vás ďalší postup ? len kúpiť kolok, a ísť na prepis, alebo musím ísť aj na nejakú tú prehliadku.. ?
a ešte..v nohaviciach sa mi vypral TP...bude s tým problém ? mám jeho kópiu a pôvodný je trochu dotrhaný.

Vďaka za odpovede.
Na obhliadku ist netreba, kup na poste kolok 4,50eura, vypis malu ziadost (A5) a to je vsetko...
benetin
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 05.06.2009 17:25
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa benetin »

To je overená vec ? Som z KE tak snáď to pôjde takto. A naozaj zaplatím iba 4,50 ? a naozaj nevadí, že mam znehodnotený TP ?
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

Dávaj si pozor, s kolkom za 5 € ťa pošlú do p.. že musíš mať 4,5 € mne sa to stalo po dosť dlhom čase strávenom čakaním na fízlárni. a kolky fakt kúpiš už len na pošte, štátny biznis a ficove maniere nepustia. O platbe v hotovosti som ešte nepočul. Znehodnotený by nemal vadiť, vystavia nový. Inak, kto vymyslel techničák v podobe zdrapu papiera, musel byť asi nafetovaný
Mongo
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 30.09.2008 11:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mongo »

neviem ako vy ale my u nas vo Zvolene mame na DI automat na kolky vhodis pozadovanu sumu a vytlaci ti to kolky....alebo vlastne potvrdenie nejake...
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných