Renault Scenic 1,9 DTI 72 kW - turbo

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

buba001
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 04.09.2006 21:49
Zdieľať na Facebook

Renault Scenic 1,9 DTI 72 kW - turbo

Príspevok od používateľa buba001 »

Dobry den nevedel by mi niekto poradit co vsetko musim demontovat aby sa mi podarilo vytiahnut turbo z auta lebo je na super mieste. Dakujem
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Máš na výber.Ak nechceš ťahať von aj potrubia a vybrať turbínu vrchom tak musí von pravá poloos aj z ložiskovým domcom a predlžovacou hriadeľov..Inak niet miesta ju vybrať von.
Tento Scenic je ešte fajn,novší model to utopil vzadu pod torpedo a kopec prác sa robí po pamäti lebo ruky,oči,náradie a ešte si prisvietiť to nejde dokopy,vtedy je iba hmat
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Vrchné plasty okolo stieračov asi vytrepané máš, potom vytrep ešte izoláciu za motorom a vznikne akýtaký priestor na manipuláciu z vercajchom
buba001
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 04.09.2006 21:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa buba001 »

Dakujem za odpovede tak rozoberat som to rozoberal zospodu a vyberal z vrchu podarilo sa ho vytiahnut aj bez demontaze plastou okolo stieracou.
buba001
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 04.09.2006 21:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa buba001 »

turbo mam zrepasovane uz je aj doma vyzera ako nove namiesto renault turbiny som dostal passatovu co vydryi viac km.
Len mam otazocku ako som daval dole turbo z priruby nikde tam neboli tesnenia mam ich zakupit alebo to neni potrebne nakolko tam neboli?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Tam nie sĂş tesnenia
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných