Tehotna v aute...,dokedy soferovat...?

Ako poskytnúť prvú pomoc,ako postupovať pri autonehode, pomoc v zahraničí, hasiace prístroje, hasiči, záchranári, sanitiaci, skutočné príbehy...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ja to beriem že isté veci skrátka človek nemá podceňovať ale ozaj veľa príčin DN sú príčiny uvedené v zápisniciach len preto že takto je to jednoduchšie uzavrieť pre našich pánov policajtov...mám čerstvú skúsenosť s pred dvoch týždňov naštastie ne svoju ale sprostredkovanú od veľmi dobrého priateľa. A ak niekto havaruje lebo nedáva pozor na cestu lebo sa venuje decku v zadu čo si o tom myslieť ? To je bohapustá nezodpovednosť tak jak mobil a SMS alebo kde čo iné len nie sledovanie cesty a CP.
Zakážem im šoférovať celkom ako v SAE či kde to tak majú . asi vedeli prečo...Pekne doma pri šporáku starať sa o decká a ak je neposlušná tak maximálne ju vymeniť za dve tri ťavy...
Myslím že ak ma niekto trafí autom tak to bude skorej alkáč za volantom možno nedonosený puberťák ktorí si snaží dačo dokazovať ale nie tehotná ktorej prišlo zle. Ja furt tvrdím že nieje dobré paušalizovať a všeobecne tvrdiť že je nedobre tehotná v aute a za volantom . Tak jak aj obyčajný bežný šofér môže dostať infarkt a teraz čo budeme podozrievať všetkých čo majú cez 50 že sú nebezpečnejší ako tí čo majú 35? Všímam si že v posledných rokoch je zvykom vďaka médiám robiť z komára somára pomali z každej bežnej dennodennej veci len zato aby bol článok aby bolo o čom písať alebo hovoriť v TV. Načo je toto dobré ?
pedro727
Príspevky: 1119
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

sliedič otázka za jednu sekundu :
kde je súvis s nehodou a tehotenstvom?
odpoveď nikde.
daj si do googlu tehotná havarovala:
ty si daj do googlu koľko článkov ti víjde kde havarovali netehotné alebo muži?
plná onááá ...
podľa mňa čo píšeš je ľahký paranoidný stav, všade a vo všetkom vidíš nebezpečie, máš síce pravdu ale potom by si nemohol žiť lebo nebezpečie je všade, či pre teba , mňa ,tvoju maželku, moju maželku , naše deti bez ohľadu na to či sú už narodené alebo nie.

Návrat na "Prvá pomoc => Volajte 112"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný