Polske myto

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

1dave5
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 08.07.2007 11:08
Zdieľať na Facebook

Polske myto

Príspevok od používateľa 1dave5 »

Dobrý deň, chcem sa opýtať ako je to s poľským mýtom ak chcem prejsť po Poľsku po nespoplatnených úsekoch. Poliak mi tvrdi že nieje potrebný Viabox. Ide o nákladné auto nad 7,5t a v blízkosti mojej trasy niesu žiadne predajne miesta Viatoll-u.
janov5
Príspevky: 150
Dátum registrácie: 16.03.2009 16:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janov5 »

1dave5
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 08.07.2007 11:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 1dave5 »

ďakujem túto stránku som si už preštudoval predtým, len som sa na nej nedozvedel či je to ako u nás že mýtnu jednotku potrebuješ aj keď ideš po nespoplatnenej ceste alebo nie, preto som sa radšej chcel opýtať aj tu pretože asi už bude neskoro keď ma zastavi inšpekcia drogowa :-)
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Ak pojdes po nespoplatnenej nie je treba,ale boh Ta ochraňuj ak vojdeš na spoplatnenú a nemáš viatoll. ITD si Ta najde a to sú pálky ako vNemecku,SK sú slabý odvar. Viatoll ma nové úseky takže pozor,na hraniciach sú predajné miesta,a určité CS okrem Shell aj goboxy distribujú. Lotos,BP,Orlen. Ak nieco viac posli ss
tibor6-8
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 25.12.2007 18:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tibor6-8 »

Zdravím ťa ak môžeš zaregistruj si viatoll na hraničnom priechode a máš pokoj vlastná skúsenosť po otvorení nového úseku pri Kielce za prejdeníe 1-brány 3000zt!!! 750Eur v hotovost inac policajný parking a ten je platený až do dňa kým nezaplatíš a ak ťa chytia že prejdeš trebars 10-brán a zastavia ťa až pri poslednej tak platýš za každú 1-bránu!!! fakt to nieje sranda a o vyjednávaní s mýtnikami ani nerozmýšľaj aj keby chceli ich systém nepustí
Napísať odpoveď

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: nrobic a 3 neregistrovaní