VW Golf IV - svietenie DRL

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

je sice pravdou ze LED diody maju dlhu zivotnost ale nie nekonecnu. A tak by ma zaujimalo ze ked sa mi vypalia led -ky ze ako sa vymienaju :41c2:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf IV - svietenie DRL

Príspevok od používateľa biker610i »

tritonsf napísal:Zdravim klubaci. Precital som o dennom svieteni uz kopu clankov, ale neviem si rady. Chcem si kupit na auto denne svietenie, ale neviem ake. mam kupit s modulom alebo bez? vela ludi z vás ich má. poradte. mam tieto vytipovane. http://www.tuning.sk/dokument-denne-svi ... vetla-elta Pojde mii to? dokazem to namontovat aj sam?
Staci mi len 5 LED? diki za nazory
a ked ich budes montovat tak ich nastav spravne tak aby svietil rovno pred auto a nie kadejako do stran do zeme lebo tym padom dost zle vidno taketo auto zo zle nastavenymi DRL svetlami. Stretavam denno-denne takychto pacientov co nevedia spravne nastavit led svetla :3c90:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
tritonsf
Príspevky: 545
Dátum registrácie: 30.08.2006 16:50
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf IV - svietenie DRL

Príspevok od používateľa tritonsf »

biker610i napísal:
tritonsf napísal:Zdravim klubaci. Precital som o dennom svieteni uz kopu clankov, ale neviem si rady. Chcem si kupit na auto denne svietenie, ale neviem ake. mam kupit s modulom alebo bez? vela ludi z vás ich má. poradte. mam tieto vytipovane. http://www.tuning.sk/dokument-denne-svi ... vetla-elta Pojde mii to? dokazem to namontovat aj sam?
Staci mi len 5 LED? diki za nazory
a ked ich budes montovat tak ich nastav spravne tak aby svietil rovno pred auto a nie kadejako do stran do zeme lebo tym padom dost zle vidno taketo auto zo zle nastavenymi DRL svetlami. Stretavam denno-denne takychto pacientov co nevedia spravne nastavit led svetla :3c90:
jaj biker, neboj sa. Spravne si ich nastavim a ak chces tak sa aj zastavim ti ich ukazat..ja zas denno denne chodim cez vrtuky a martin cely...a az tolko aut ich nema.
EX:Passat B4 1Z, Passat B5.5 AVF, Audi A4 AHF, Golf 4 ALH, Fabia combi LPG
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

ivko1 napísal:Napíš mi tu jeden dôvod , prečo ich chceš nutne namontovať ... Zatial to vyhláška neprikazuje
ale ani nezakazuje a co nie je zakazane je dovolene :4012:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Pokiaľ to nemá koncovku .jpg (alebo pod.) tak to márne dávaš medzi [img], treba to dať len ako odkaz: http://www.vw-club.sk/download/file.php ... &mode=view
Juraj59
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 01.03.2012 07:23
Zdieľať na Facebook

Neviem prečo sa ozývajú tí ktorí sa nedržáia témy.

Príspevok od používateľa Juraj59 »

ivko1 napísal:Další čo nevie , čo s peniazmi, ak neviete , pošlem vám moje číslo účtu , rozhodne ich budem vedieť použiť na rozumnejší účel...
Napíš mi tu jeden dôvod , prečo ich chceš nutne namontovať ... Zatial to vyhláška neprikazuje

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Janes94, marekvt a 15 neregistrovaných