Inzerenti, ktorí predávajú autá, ktoré ani nevideli

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

copy
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 17.08.2009 19:50
Zdieľať na Facebook

Inzerenti, ktorí predávajú autá, ktoré ani nevideli

Príspevok od používateľa copy »

aky je vas nazor na inzeraty na auta, ktore stoja este v bazare v zahranici a na autobazar.eu ich inzeruje niekto, kto ich ani len nevidel?

Typicky priklad je "*********" - momentalne tu ma 1840 inzeratov! Polovica z nich davno neaktualnych!

Môj názor je taký že porušuješ pravidlá takže som ti to trochu upravil.
+ inzerent si platí za každý inzerát takže tebe to môže byť jedno nie ?
zavoláš povie ti že je neaktuálny a ideš dalej
:40bd:

Lochnessssssss
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Jedno to je možno tebe, ktovie čo by povedal Mišo a nám, normálnym užívateľom to teda jedno nie je ani náhodou!
copy
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 17.08.2009 19:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa copy »

inzerenta som sa spytal, ci je jeho inzerat aktualny.
namiesto toho mi poslal link na vyhladavanie na mobile.de

na moju odpoved, ze ved na mobile.de si mozem najst a nasledne doviezt aj sam, mi odpisal toto:

"ale skuste uvidi co s vami doma spravi obvodni urad dopravy. A nase zakony a birokracia. Odpurucim vasim zakaznikom tiez abi si nekupovali ale abi si urobili sami. Preto je SK tam kde je kazdy kazdemu ide do kapusticky.
Posielame Vam aktualnu ponuku kliknite na link alebo ho skopirujte do vyhladavaca google otvori sa"

normalne?
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

cicmanec napísal:Jedno to je možno tebe, ktovie čo by povedal Mišo a nám, normálnym užívateľom to teda jedno nie je ani náhodou!
Peťo . . ako veď zas nebuď no . . .veď auto nekupuješ denne tak by ta raz za rok odpoveď že auto prípadne inzerát nie je aktuálny nemal vytočiť či ?

ako si to myslel " nám normálnym užívateľom " ? :40bd: :40bd:
Naposledy upravil/-a LOCHNESS v 03.06.2015 14:27, upravené celkom 1 krát.
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

copy napísal:inzerenta som sa spytal, ci je jeho inzerat aktualny.
namiesto toho mi poslal link na vyhladavanie na mobile.de

na moju odpoved, ze ved na mobile.de si mozem najst a nasledne doviezt aj sam, mi odpisal toto:

"ale skuste uvidi co s vami doma spravi obvodni urad dopravy. A nase zakony a birokracia. Odpurucim vasim zakaznikom tiez abi si nekupovali ale abi si urobili sami. Preto je SK tam kde je kazdy kazdemu ide do kapusticky.
Posielame Vam aktualnu ponuku kliknite na link alebo ho skopirujte do vyhladavaca google otvori sa"

normalne?
Neviem . .možno je to normálne pre nich a nenormálne pre teba , tažke debaty o tomto . . ale každopádne som ti zmazal trochu tej témy aby zas neboli zbytočne bububu hahaha :d :D
copy
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 17.08.2009 19:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa copy »

to sa tu potom lahko nazbiera 480.000 inzeratov. polovica z nich o nicom. neaktualne, skopcene z mobile.de a autoscout
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Asi to fakt prepošlem Mišovi čo on na to...
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Takéto inzeráty zbytočne otravujú kúpi chtivých, ale žiaľ je tu tvrdý kapitalizmus a kto platí ten jede.
copy
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 17.08.2009 19:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa copy »

kolko to tak vyjde, financne, zaplatit si 1840 inzeratov?
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

je to tvrdy biznis, konkurencia je silna a robi uplne vsetko aby nas prevalcovala aspon nejakymi cislami, co je za cislami uz nikoho netrapi pretoze na tom sa daju stavat obrovske kampane, a teraz k teme:

jasne ze sa mi to nepaci, uz sme tu temu x-krat otvarali, ak sme s tym mali zakrocit, zasiahlo by to minimalne 20-30 dealerov ktori skoncia okamzite u konkurencii, cize sme naspet, stoji mi to za tie peniaze a za tie cisla a za tuto kritiku ? ano zial stoji, i ked su tam vselijake restrikcie aby to zase take nebolo ze si tam nabachaju 5000 inzeratov a neriesime to, ta realnost by tam mala byt , i ked toto je fakt dilema ako to zabezpecit....
copy
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 17.08.2009 19:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa copy »

takéto falošné inzeráty záujemcov o kúpu auta akurát odrádzajú. Takže je to na zváženie, či to nie je kontraproduktívne.
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

ano, je to na zvazenie,

podstatne je pre nas aby mali zakliknute v inzerate ze "na dovoz" , ako to nema tak nam to reportujte, aby sme ich upratali.
Ak niekoho nezaujimaju take inzeraty lachko si ich odfiltruje vo vyhladavani...
copy
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 17.08.2009 19:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa copy »

tak a momentalne tu ma 2308 aut v ponuke.. z nich je tak polovica davno neaktualnych
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Za všetkých 2308 riadne zaplatil. Tak to má byť . Načo by sem zvlákal autá. Dá ti link a ty sa rozhodneš či auto si dáš doviezť jemu alebo si pre neho pôjdeš sám. Veď on ti vlastne pomáha.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
copy
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 17.08.2009 19:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa copy »

a preco by som si ich nepozrel rovno na mobile.de?

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní