nefunkcna klima octavia 1.6fsi

zapaľovanie, škrtiaca klapka, chladenie atd..návody a vysvetlenia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

poganyi
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 18.05.2011 21:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa poganyi »

klima je mechanicka, zapina sa vypinacom, cize som ho stlacil, na vypinaci sa zaplo svetielko, ze je to zapnute ale nic to nespravilo, kompresor nezapol, inak vcera vsetky testy dopadli dobre (tesnost, tlak) a bolo doplnene aj chladivo, len kompresor to asi nezaregistroval...neviem ci by tam pomohla diagnostika, ci by odhalila, ze je kompresor klimatizacie kaput.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Určite áno, diagnostika je skvelá vec a použiteľná na úplne všetko, hlavne na mechanické poruchy nemá konkurenciu...
poganyi
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 18.05.2011 21:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa poganyi »

skusim sa niekde popytat, ci mi to nenapichnu a nepovedia, co presne s tym je. vdaka
poganyi
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 18.05.2011 21:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa poganyi »

Este ma napadlo, ci nie je nutne vymazat pamat zavad, kedze som tam mal chybny snimac tlaku klimy, aby mi nabehla klima alebo koze byt od vyroby chybny aj snimac tlaku a preto klima nenabehne. To je moj laicky pohlad na vec :-). Pripadne nema niekto diagnosticky soft ;-) vdaka
poganyi
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 18.05.2011 21:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa poganyi »

Takze auto som mal napichnute na diagnostike bosch a mi to vyhodilo dve hlasky. Prva bola nizky tlak v chlafiacej sustave, co sme vymazali, kedze bola natlakovana a skusana na tesnost a druha hlaska bola 0333 vysokotlakovy snimac, prerusenie/skrat kostra. Toto uz neslo vymazat. Vedel by mi niekto povedat, co to je, nikde to neviem najst. Dakujem

Návrat na "Bežné poruchy benzínových aut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných