Nefunkčný pohyb kurzormi v príspevku.

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Nefunkčný pohyb kurzormi v príspevku.

Príspevok od používateľa raven85 »

Dobrý večer páni.
Asi som našiel pred niekoľkými dňami bug pri pridávaní príspevkov. Pri pohybe medzi riadkami v príspevku nefunguje pohyb s kurzormi - "šípka hore a šípka dole".

Skúšal som to pod win, aj pod linuxom. Browser: Firefox 37.0.2.

Neviem, či robím niečo ja zle, poprípade je chybný skript pre pridávanie príspevkov, alebo je to tak naschvál...?

Robí to aj vám?
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Opera 29 ten isty problem.
Vsade bol, vsetko videl...
...a kde nebol, tam sa chysta
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Tiež som sa s tým už zmieril, otváram v OPERE, mám síce aj Firefox ale ten používam pre iné weby, Chrome zásadne nepoužívam, rád sa vyhýbam Googlackým veciam, lezú mi na nervy
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Tak nič - budem musieť počkať na vyššiu verziu. Predtým to na FF nerobilo - len teraz, s prechodom na verziu 37.X.X.
Hádam to verzia 38.Y.Y spraví. Meniť kvôli tomu browser isto nebudem - s FF som spokoný...:)
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Fakt už nevedia od dobroty čo majú vymýšlať. Kedysi sa dalo v Opere nastaviť v rýchlom prístupe, kolko budem mať okien na šírku, potom prišla aktualizácia v ktorej to nešlo a ešte k tomu ten počet okien na šírku bol iný, takže mi to rozhádzalo v podstate celý rýchli prístup.
Človek si zasa zvyká a tot pár dní dozadu znova aktualizácia a znovu sa zmenil počet okein na šírku a zasa mi to cele rozdrbalo :::

Ja neviem čo za de-bi-lov to tvorí, ked nevedia do toho zakomponovať možnosť nastaviť si počet okien na šírku.

Firefox tiež žiadna sláva, tam zasa neustále padal zásuvný modul Adobe Flash... Vždy to vyriešila odinštalácia modulu a opätovná nová inštalácia Adobe Flash, ale vždy to vydržalo len pár napríklad 15 dní a zasa znovu rovnaká procedúra
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Mne FF nepadal nikdy. Ani kvôli flashu. A to mám hocikedy otvorených aj 20 záložiek naraz...:).
Ide to stabilne na všetkých OS. A ani s doplnkami žiaden problém.(klop klop klop)
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Ďalší bug na obzore - v tej istej konfigurácii mi nefunguje prepínanie príspevkov na úvodnej obrazovke - tie dve šípky, ktorými sa dá prepnúť na posledné príspevky. Bug som objavil asi 2-3dni dozadu a nepomohol ani upgrade na Firefox 38.
Tak isto nefungujú tlačidlá B i u Quote...
Nedajú sa stlačiť. Ak však kód zapíšem v tvare html kódu, ale s [ ] tak to funguje v pohode. V predvoľbách som si všimol, že je vypnuté HTML - môže to mať súvis s tým?

P.s.: pohyb kurzorom v príspevku už funguje...:)
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

to prepinanie nefunguje ani mne. Vyskusane na androide a na notebooku s w7/chrome/. Pri starom dizajne prispevky prepina
niner
Príspevky: 404
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Bydlisko: TN
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa niner »

prepinanie skuste chalani, malo by ficat,
co sa tyka bbcode, B U I atd tiez by malo ist aj na ff38, skusal som
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných