Jazda medzi kamionmi

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

davidos1! Kamiónistu nemôže robiť každý,
ale každý môže robiť na PC :40bd:
Hľadajte medzi riadkami :d :D :40bd: :300f:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Chlapci, to, že je to ťažká práca som nikdy nespochybnil! Ani to, že k tomu treba na začiatok trocha investovať. Ale to ešte neznamená, že to robia nejakí výnimoční jedinci, skôr naopak - robia to len tí, ktorým iné nezostalo. Prečo nešli radšej na vysokú školu? Veď vzdelanie je u nás zadarmo, mohli ušetriť a robiť niečo ľahšie a lepšie platené. By ma zaujímalo koľkí z nich by to robil keby mali na výber. Nemusíte odpovedať, viem aká je v poslednom čase situácia na trhu práce s vodičmi kamiónov...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Sorry, zabudol som na to, že dnes fungujú vysoké školy inak ako za mojich čias. Aj tak sa ale stále nájde dosť tých čo ju nedokončia alebo sa na ňu dokonca ani nedostanú...
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

co je to za republiku, co 50% dosiahne na VS titul, pricom zvacsa studuju pre urad prace :41c2: , to musi byt raj na zemi, ked toto ufinancujeme :::, cico moj rocnik blahej pamati zacalo vyse 400 a skoncilo cca 80, kolko z nich sa tym naozaj zivi, radsej nepocitam...

ze toto plytvanie platia zo svojich dani aj kamionisti ? zeby sa kruh uzavrel :3c90: ? pouzivat titul v dnesnej dobe je uz blizko nadavke...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Franc1644
Príspevky: 836
Dátum registrácie: 28.01.2010 17:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Franc1644 »

Po prve, neodbavujte sa tu na VS a to hlavne ti, co z nejakeho divneho dovodu VS nemaju, aj ked je to predsa vsetko take lahucke.... .
Po druhe, tym ze sa zaradim do praveho pruhu medzi kamiony skor, sa vyhnem mysickam, ak by som musel na polednu chvilu sa trepat cez pravy do odbocovacieho pruhu.
Po tretie, viem, co to je soferovat kamion a nechapem, z akeho dovodu by som mal pred nim prudko brzdit. Ved tym by som ohrozil seba, nie jeho. To by som uz musel byt uplny magor a to, myslim, niesom.
Po stvrte, kamion ma kilometer medzeru. Ja sa zaradim za posledny v kolone, ten z toho kilometra ma dobehne a zacne mi blikat. Ten kilometer nemyslim obrazne, myslim tym kilometer.
Po piate, ano, vadi mi ked mi blika, pretoze nejde len o blikanie, ale ide o to, ze sa na mna uplne nalepi, co je uz vazne nebezpecne a mozme sa donekonecna dohadovat otom, ktori vodici su hovada. pravda bude asi aj tak kdesi uprostred.
Asi by admin mohol tuto temu uz ukoncit, nic rozumne okrem odporu vzduchu som sa nedozvedel a teraz tu bude uz len Fico, Vahostav, vysoke skoly, kamionisti, osobaky, autobusy, chodci a nakoniec dospaneme vsetci depresiu.
Dakujem za kazdy normalny prispevok a admin-zamkni to.
davidos1
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 31.05.2009 19:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa davidos1 »

Poznám dosť ľudí čo si dokončili VŠ a išli za volant lebo ich to baví prípadne dostali posty za 600 euro a vysrali sa na to . Druhá skupina ľudi čo dokonči hocijakú blbosť sociológiu a podobne a dostane sa za disponenta aaa katastrofa vynasobit si 4,5 x 80 ? To je moc zložité , ale budú behať že im pomaly prší do nosa . A tým že sa niekto zaradi medzi kamioni lebo ide rýchlejšie za ním idúce vozidlo ma u mňa veľký palec hore lebo vie použiť spätné zrkadla a zdravý rozum :4012: Viď. idiotov keď sa pripájaš napr. na okruh ide v ľavo nepustí ťa lebo je ťažké sa pozrieť do zrkadla dať smerovku a pustiť ťa , škoda reči . :28b7:
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

existuje taká otřepaná fráza: Ak chceš hodnotiť moj život, obuj si moj etopánky.... bla bla.
Ja by som to aplikoval na kamionistov. Ak chceš hodnotiť správanie vodiča 40t súpravy, sadni za ten volant a preži aspoň tíždeň.
Neobhajujem idiotov no mnohí si obhajobu zaslúžia a vodiči posraných krpcov netušia čím všetkým sa musí zaoberať vodič takej súpravy
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Acon,ja vodič MKD súprava Scania R440 euro5 bez adblue,naves Krone 3strany zrhňovací mega liner celková hmotnosť 40 ton,môžem s istotou povedať že 50%kolegov mkd sú I.dioti. Sorry ale vravím pravdu.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

trucker, 50% všetkých ľudí sú idioti a to som optimista. Ja hovorím o slušných a rozmýšlajúcich. Idiotmi nemá zmysel sa zaoberať, oni si to aj tak neuvedomujú.

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných