Autoservis Žilina

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jahl89
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 14.09.2010 08:27
Zdieľať na Facebook

Autoservis Žilina

Príspevok od používateľa jahl89 »

Ahojte. Vedeli by ste mi poradiť dobrý servis v Žiline na základe vašich skúseností alebo odporúčaní od druhých ľudí? Chystám sa na výmenu rozvodov a neviem kam mám ísť s kludným svedomím.
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

Ahoj ja chodievam už nejaký piatok sem http://www.pneumar.sk/
a som spokojný :2f93:
0911 656 966 Juraj
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Ja by som tiez nedal robit rozvody len tak hocikomu.za posledne roky to robi uz hocikto na kazdom rohu nejaky opravar najcastejsie mlady usiak co nema problem sa do cohokolvek pustit.nikdy nepovedia ze neviem.beru a robia vsetko.
jozef2100
Príspevky: 148
Dátum registrácie: 24.05.2012 19:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozef2100 »

Pobehal som snad všetky servisy v žiline a v takych 10tich som si daval čosi robiť, ani v jednom to dobre nebolo spravene. teda v jednom hej ale tenb mechanik čo tma robil odišiel pracovať inde a neviem už kam.. Ciže odpoved odomna je že v žiline nikde, určite nikde.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Ked uz hladat servis tak aspon taky co je vidiet vybavu servisu na urovni funguje par rokov ide o to ze ak prdnu rozvody tak servis ma prachy na reklamacnu opravu a nebude spekulovat alebo sa stane ze z dna na den skoncil.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Tisice ludi ma robene rozvody len na fixy a jazdia...
Ak sa jedna o daku beznu motorizaciu, tak nevidim problem najst normalny servis, co dobre odvedie pracu.
Ak sa jedna o daku specialitku, tak potom zadavatel temy mal inak formulovat svoj dotaz...
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

:-\ no asi nemas znamosti v tychto kruhoch, ale ja by som ti poradil vo vseobecnosti - ak mas normalnu beznu motorizaciu, tak najdi starsieho mechanika v slusnej garazi na polodochodku, alebo to robi ako fusky a spravi ti to raz-dva aj bez specialneho nastavovania. Ved sa ho priamo spytaj ako to nastavuje, to nie je jadrova fyzika. lol :40bd: A ked mas specialku, tak sa treba pytat inak, mozno mas stary audi 4.2 V8 - to su neznicitelne benziny - ale to len ako napriklad. :4432: :4432:
Napísať odpoveď

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní