Chevrolet Camaro IROC

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kirk6661
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 18.01.2011 17:33
Zdieľať na Facebook

Chevrolet Camaro IROC

Príspevok od používateľa kirk6661 »

Zdravím páni...chcem si toto vozítko zaobstarať...len chcem vedieť či mi vieťe poradiť načo si mám dávať pozor resp,ake chyby sa tam vyskytovali,poprípade čo si mam obzrieť v akom stave je to bežne veci si viem len či náhodou je tam niečo špecifické...taktiež mi je jasné že nebude v 100 %že budem dačo investovať...ale niake znáe chyby či tam boli no Ďakujem (jedná sa o ročník 1988 http://carphotos.cardomain.com/ride_ima ... iginal.jpg
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

no je to americka starina.ziadnu neznamu techniku to nema.popozeraj kde bola platana vyvarena podlaha a 5x gitovane miesta aby si v buducnosti vedel kde sledovat hrdzu.necakaj od toho nic je to normalne auto z roku 1988.len to ze vyrobene v usa.
TomRoss
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TomRoss »

Ja mám jedno ale trosku starsie. Chod na stránku www.chevroletcamaro.cz v sekcii fórum ti poradia viac...
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Pekne auticko, klasicky Muscle Car.
Ked si odmyslime ze to vie ist maximalne tak rovno, je to smadne a velke, ledva sa to zmesti do pruhu, parkovanie tiez nic moc tak super.

Hlavne ked si porovnas nase auta z osemdesiatych rokov, nap. Skoda 105 Long a taketo Camaro tak dovidenia.

:3035:

Technika jednoducha, castejsie menit oleje v prevodovke.
Ta je mimochodom velmi jednoducha, ba az primitivna. (oproti Europskym AT)

Nahradne diely priamo z Ameriky ale myslim ze v CR je chalanisko co vie za dobry peniaz zohnat na Camaro v podstate hocico.
Teda nejake tri-styri roky dozadu bol.

Dobry vyber, vela stastia pri kupe.
Vsade bol, vsetko videl...
...a kde nebol, tam sa chysta
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

v tom čase boli aj európske AT jednoduché ;-) To boli ešte AT ktoré s prehladom prežili celé auto. A inak ano, je to +- jednoduchá technika, takže obhliadka asi tak jako sme kedysi obzerali žiguláky ;-) Nech je všetko funkčné, poklepať o plecharine či to nebolo buchnuté, vyvárané (čo asi bolo kvoli hrdzi) poriadne pozrieť spodok, nech to potom nestojí viac v dielni jako jazdí. Jako víkendovka fajn auto. No jazdné vlastnosti fakt žiadny zázrak. Priama dialnica mu svedčí najviac ;-)
Len je to citlvý kúsok z hľadiska image. Třeba sa naozaj sústrediť na špičkový stav, krásnu karosériu s bezchybným lakom inak to bude trápna pubertálna hrča vhodná na cigánsky dvor, ktorá sposobí skor súcit ako obdiv.
Napísať odpoveď

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní