Chevrolet Cruze 2.0 VCDi

Diskusia ohľadne vozidiel značiek Chevrolet a Daewoo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

citronsk
Príspevky: 626
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa citronsk »

pozeram na wikipediu ze do Cruze montovali taktiez 6-rychlostnu M32 prevodovku v spojeni s dizlom, je tam viacero kombinacii, tak tejto prevodovke sa urcite vyhni oblukom, moja v Brave uz bola na repas.. Prevodovka je zle navrhnuta a casom pridu problemy.
kubiak1
Príspevky: 148
Dátum registrácie: 23.06.2008 16:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kubiak1 »

-moj cruze 92kW ma 92t km a je absolutne bez problemov.
-Pri inom oleji klepal? Stale davam GM Dexos 2 C3 a ani do buducna to nezmenim.
-Tie otacky su skutocne take..., kto si prdi 80/90 tak je najlepsie tam fuknut rovno 4ku. Ak cruze porovnam s firemnou/drahou octavkou, tak na dialnici som radsej v mojom.
-Niekde na chevrolet forum som sa docital, ze su to kvalitne motory ktore maju nieco spolocne aj s pohonnou jednotkou v lodiach...ale ci je to pravda...
-turbodieru citit viac ako na spominanej 1.6 tdi, ale to bude asi skor tym mega obrovskym turbom ktore neviem kvoli comu je az tak velke kedze ma len 92kw...
- spotreba cca 6 litrov (chodim utocne)...asi sa na to ludia stazuju kvoli tomu,ze okolie ma keci typu "moja vochtafka ma 3,6874"... nebudem komentovat
- so servisom vobec problem nebude, cize za tie peniaze si myslim ze to bola v 2011 v pohode kupa...

Návrat na "Chevrolet + Daewoo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných