Toyota Avensis

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rstrba
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 22.03.2015 19:13
Zdieľať na Facebook

Toyota Avensis

Príspevok od používateľa rstrba »

zdravím chcel by som vás poprosiť o radu mám ponuku na kúpu toyota avensis combi 2.2 Diesel 110kw r.v.2007 naj.330000km nové turbo nová spojka nový zotrvačnik nové rozvody chcem sa spytat aká je poruchovosť týchto aut alebo načo sa mam zamerať ked to budem kupovat je v dobrom stave za cenu 4200€ vopred dakujem za všetky rady
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

3of10
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 22.11.2005 21:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 3of10 »

sam mam 2006 130kW. Je to poctivy kus zeleza, mechanicky pri troche starostlivosti nepokazitelny. na mojej som menil akurat brzdy, tie by mohli byt trosku lepsie dimenzovane aspon pre tuto motorizaciu. Je to jednoznacne auto na dlhe cesty, v meste snim stastny nebudes. Pri kupe pozri hlavne vsetko elektricke a vyfukovy system. Casto sa spomina vysoka dymivost pri poloteplom motore ( Katalizator), toyota to riesila updatovanim RJ. Ci to pomaha neviem, moja to nerobi ...zatial
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Chlape kazdy ti povie len jedno.japonec sa nekazi a vydrzi milion km :41c2: lol
drob3x
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 15.03.2010 17:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drob3x »

Pokiaľ má servisnú históriu a všetko vymenené čo píšeš nemal by byť nejaký závažný problém. Len mi je trochu divné u toyoty tá výmena turba. Podľa všetkých zdrojov je verzia 110 kW a 93 kW dobrá voľba. Treba popozerať bežné veci, dokonca autorizáky toyota robia prehliadky ojazdených vozidiel zdarma, skúsil by som ju tam zaviesť nech máš istotu

Osobne mám tú 93kW verziu zatiaľ len spotrebák ale zas má podstatne menej km a mám ju od novej.
jergusd
Príspevky: 959
Dátum registrácie: 30.06.2012 18:16
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusd »

ak to bude dobrý technický stav, nevidím problém... ľudia z kúpy auta robia zbytočnú kovbojku :3906:
bleskovica
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 11.08.2010 16:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bleskovica »

Ahoj. Som majiteľom Avensisu 2.2 d4d 110kw. Pozor na tesnenie pod hlavou ľúbi praskať a výmena je naozaj finančne zaujímavá.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

je to ta buchnuta na obe pr.dvere?Dufam, ze nie, lebo nevyzera, ze by sa mala u majitela ako v bavlnke!A ma znicene svetla...Radsej si vyber v lepsom stave a mas vystarane. Jedno z najlepsich aut pre normalneho cloveka.Sedacky odolne, lak trvaci, nehrdzavie,motor ta pri norm.jazdeni prezije.Velmi bezpecne- je tam mnozstvo airbagov a poznam cloveka co v nom prezil stretavku s vlakom/nie rychlik/-vystrelili vsetky, bol ako zbity pes, ale ani skrabanec.A este aj dobra spotreba-mimo mesta cca za 5 lit. :300f:
Napísať odpoveď

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných