Japonské auto s vysokým nájazdom km

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Ale tvoj kolega ju asi nebude predávať po pár rokoch používania ale si ju nechá na dlho :-)

Teda predpokladám :-)
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

takéto vozy sa všeobecne moc nepredávajú... ani v tom Nemecku ich nie je nejako extra veľa
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

Tí čo tam neboli si myslia, že tam je každé druhé také a za polovičnú cenu v porovnaní s cenami čo sú tu :-)

Ja som tiež dlho hľadal auto s málo km, bola tam mazda 6 predchádzajúci model, ale skoro raz tak drahá ako tu. A potom to volvo čo som mal a aj to bolo o 2000 € drahšie ako tu :-(

Skrátka aj nemci majú rozum a kvalitné autá si tam držia cenu. Ale zase vyjazdené auta tam až takú cenu nemajú. Hlavne, ak sú ťuknuté :-) alebo boli :-)
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

od človeka, ktorý bol so mnou pre to auto som dostal komentár, že auto v takom stave hádam ešte z D neviezol :-)

rozhodne sa tam dobré autá nekupujú lacnejšie než tu... a ten dovoz a prihlasovanie to tiež dobre predražia. Ale beriem to tak, že to je cena za dobrý stav.
funci
Príspevky: 880
Dátum registrácie: 21.11.2013 14:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa funci »

tuto nemáš ani výber benzínových áut
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

ak to nie je tajne koľko ťa to všetko stálo ?
lukas.bubo
Padrino
Príspevky: 5326
Dátum registrácie: 29.07.2011 11:34
Bydlisko: Wild Wild West
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas.bubo »

Nechci ani vedieť :-\ auto bolo za 11t, k tomu dovoz, prihlásenie a všetky srandy naokolo zhruba za 2,5t
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

uf kua :-(

Dosť :-) ale aspoň vieš čo máš :-)
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Lukáš a takú istú Mazdu (až na farbu a motor) za 7.000 eur so 63.000km by si nechcel? Síce pôvodne mala 420.000km, ale to Teba by už nemalo zaujímať :-)

Skrátka za dobré auto sa musí priplatiť a toto bol určite ukážkový stav. Taký bežný Slovák by určite ofrflal tú cenu a bozkal nohy tomu, kto mu auto s tými km (stočenými) predá o skoro polovicu lacnejšie.

Dnes som sa stretol s podobným prípadom. 69 ročný pán kúpil VW Golf 1.6 prerobené na LPG, ak ma pamäť neklame r.v. 2002. Auto malo 149.000km... Prerobené na plyn je to už 7 rokov. Prisahám, že tak zodratý interiér som v živote nevidel a to rátam aj svoj Oldsmobile Toronado, ktorý som krátky čas vlastnil, keď som ešte bol mladý a pekný. Neuveriteľne zničené, ale auto jazdí a pekné číslo je na odometri. Čo viac je potrebné pre niektorých ľudí?
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

sliedic to asi nebola z nemecka, tam všetci sú dôchodcovia a nič nejazdia :-)

Autá tam stoja toľko čo aj tu. Ak nekúpiš vyjazdený šunt, tak nemáš šancu kúpiť lacnejšie :-(

Teda v akcii na dražbe viac kusov sa teda ešte dá :-)
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

S tým LPG zase mám aj proti prípad :-)

Konkrétne môj svagor, kúpil kiu pro´ceed a dal si tam LPG nenabehá možno viac ako 7 tisíc km ročne :-( Som mu hovoril, že nech tam nedáva plyn, že málo jazdí, že sa mu investícia nevráti ani za 5 rokov, tak že on tam ten plyn chce. Teraz na to má a čo keď sa stane, že bude potrebovať chodiť za lacnejšie :-)

Takže LPG v aute neznamená, že automaticky jazdí kvantum km :-) Ani ja som nedával do volva LPG aby som na tom lietal kopec km. Ale preto, aby som šetril na palive. Je pravda, že ja som kupoval auto tak, že som cenu prerábky zarátal akože do ceny auta :-) (teda pôvodne to tak malo byť, ale nakoniec nebolo :-) ale chcel som tak :-) )

P.S.: Tiež tie slovenské oči, že nemecko je zasľúbená automobilová zem za pár drobných. Ale to som bol masírovaný inými ľudmi :-)
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Kujon, aj takto sa na to dá pozerať. Teraz jazdí málo, ale môže prísť čas, kedy začne jazdiť veľa. Oči mi krížom stoja, keď si pomyslím na to, že by som 500.000km jazdil na Landcruiseri o polovicu lacnejšie. Nuž ale, nikdy nič nie je ideálne a vtedy som o LPG nevedel ani prd.
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Sliedic mal by si cca pol miliona byvalych korun vo vrecku...
...pamatam si aj na casy ked stal liter plynu 9 Sk a benzin okolo 27-28 Sk /l.
Kde je ta doba ked som bol haklivy na ceny hore -dole 30 halierov..teraz ten rozdiel v centoch nejak neriesim.
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

čo chceš riešiť. Jednoducho keď potrebuješ jazdiť, čo Ti ostáva ??

Musíš zaplatiť aj 2 € ak by nastavili tak cenu :-( jedine, že by človek jeden každý večer fazuľu a potom si to LPG natlakoval sám :-)
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Ale tvoj kolega ju asi nebude predávať po pár rokoch používania ale si ju nechá na dlho

samozrejme si ju chvilku planuje nechat, ved aj bola trosicku draha (kupoval uplne nove v takmer uplne maximalne moznej vybave 2.2d a to su UPLNE ine cisla ako boli prezentovane na tejto stranke, presne STYRIKRAT take).

Ked s nim budem = ked budem nabuduce v Mnichove tak odfotim ak moja blba hlava nezabudne.
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných