Sedemmiestne SUV od Škodovky Škoda Snowman - Foto

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Ktoré 7mioestne auto má ešet kufor? Zoberme si Alhambra/Sharan/Galaxy. Veľké autá a při 7 miestach kufor
>> na 2 cestovné tašky. Ono je to tak, kto chce 7miest a miesto na batožinu pre 7mych, musí ísť do minibusu


absolutne presne, pane ! Furt hovorim ze Sharan je take bezne mestske auticko - a to ze ho mam sedem rokov doma. Tie sprostosti o "autobusikoch" nech si deti s 1.0i rodinnym turbom nechaju pre seba. Sadla do toho 23rocna holka, zakrutila volantom na Dlhych Dieloch medzi autami a zaznelo ze "ide sa do auparku"

ziadne "preboha" alebo "korza je lepsia" :)
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

no lebo Alhmbra a pod majú cca 4,7-4,8m čo je zhodná dĺžka s vačšinou áut podobným Oktávke. SUV sú na tom podobne. Dojem veľkosti v zmysle ovládateľnosti v meste je daný len tým, že sú nafúknuté do výšky. SUV majú dokonca aj rázvor +- zhodný s bruchoplazmi.
Vo finále ak by som sa mal držať témy, toto auto je určené pre vačšie rodiny s dětmi kedy nie je priorita obsadiť 7miest a naložiť pre všetkých batožinu na 2týždne do Chorvátska ale jednoducho odviesť sa, mať kam osadiť detské sedačky a keď potrebujem sklopiť jedno opradlo, tak mi neubudne miesto na sedenie, lebo ho nahradím ďalším vzadu. Takže aj variabilita j epre mnohých zaujímavá. Napr pre mňa. Jako som spomínal, ja už by som toľkokrát využil 7miestnu verziu
Aprox
Príspevky: 280
Dátum registrácie: 07.10.2008 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Aprox »

Je to MULA.
Jardo66
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 05.12.2008 14:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jardo66 »

Je to otras, ale ak vw začne ponúkať motor 0,8 tdi s tromi turbami a rozvodovou retiazkou z bicykla, tak by ma presvedčili a kúpil by som :4090:
Suzuki Gitara 2,0 HDI
Nissan X-Trail 2,0 i
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

nehovor hop, kým Ti nepreskočí :-) onedlho je to tu a dohliadneme aby si si to kúpil a trpel vo svojej garáži :-)
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

ešte 3 turbá a má ho :-)

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných