Jeep Grand Cherokee - pohon len zadnej nápravy

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivannss
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 08.05.2010 15:00
Zdieľať na Facebook

Jeep Grand Cherokee - pohon len zadnej nápravy

Príspevok od používateľa ivannss »

Zdravim,
Mam jednoduchu otazku, na ktoru som bohuzial sam nenasiel odpoved, tak sa pytam tu.
existuje na Jeepe Grand cherokee 3,7 i V6 r.v. 2005+ typ kde existuje len pohon zadnej napravy bez akejkolvek moznosti pripojenia predku? resp. taha vzdy len zadok (v podstate jeep bez 4x4)

vdaka za odpovede
seven
Príspevky: 139
Dátum registrácie: 26.01.2008 14:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven »

velmi si sa nesnazil: gugli - jeep grand cherokee 3,7 4x2
hned druha trefa : http://en.wikipedia.org/wiki/Jeep_Grand_Cherokee
veta : NOTE: 2WD not available in Europe & UK.
zaver = existuje
a este sa aj u nas predava: gugli- JEEP GRAND CHEROKEE 3.7iLAREDO
Radkooo15
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 19.04.2010 17:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Radkooo15 »

existuje.. pred nejakym casom bol aj tu na predaj 3,7 V6 laredo...cierne za 7tis.. neviem preco , ale mam pocit ako keby si kupil jeep bez toho aby si vedel ze kupujes len zadny nahon :)
edd
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 10.04.2009 09:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa edd »

Ešte sa stále predává na B....s.sk ak sa nemýlím a tá cena vzhladom na ročník je zaujímavá (US verzia = sparťanská výbava)
ivannss
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 08.05.2010 15:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivannss »

Uz je prec, vcera som nanho volal lebo cena bola zaujimava, ale zas kupit jeepa bez 4x4....kazdopadne uz je to pase.
a nie nie jeep som nekupil, len ten jeden konkretny mi udrel do oka.
karcikarci
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 27.05.2010 21:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karcikarci »

jeep 4x2 spoznas tak ze na kufri nemas napis 4x4 a vedla prevodovky neni packa strieborna s napisom LOW.myslim ze sa vyrabal len vo vybave laredo a plati to len pre motor 3.7i vsetky ostatne jeepy maju 4x4.
jarik1
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26.04.2006 17:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jarik1 »

Zdravim, nechcem zakladat novu temu, tyka sa to zhruba toho tu, a kupy. Zaujima ma len nazor na vyhodnost kupy tohoto kusu.
xxcxx

Vcera som sa s tym bol previezt, pocitovo fajn, ale je to zadokolka, interier priemer bez koze, atd. Je iba so zadnym nahonom taky probem jazdit v zime, ked to ma ASR a podobne veci? Bude s tym chodit aj zena. Bezpecnost fajn, auto je velke a robustne dost, LPG super. Vykonu mi stacilo, so zavodenim som skoncil.
Za dalsie vacsina for pise, ze sa zadokolky neskor neda zbavit, a ked tak za smiesny peniaz. Je tych 7200 autu primerane?

porusenie pravidiel. Laki
jarik1
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26.04.2006 17:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jarik1 »

Dik za nazor. Osobne proti dieslu nic nemam, pokial to nema problem. Momentalne mam vybraty Cherokee 2.5 crd, v perfektnom stave. Moj prvy naftak, ludia a naroky sa menia:)
Potrebami by mozno stacil ten Grand, tazky teren nejazdim vobec, vlastne bezne jazdenie, vysiel by som vselico. Musim ale mysliet na to ze s tym pojde zena s dcerou, a nechcem aby ju niekde otocilo ked sa nahodou dostane do nejakeho smyklaveho extremu. To priplatenie co si spominal uz nieje trosku, pri tomto modeli uz je to par tisic, asi do toho nepojdem. Stale sa neviem rozhodnut, ten druhy maly Cherokee je 2003, ale zvnutra je uplne iny, vlastne aj charakter auta s Grandom tazko porovnavat. No mal by som stvorkolku, sice s mensim kufrom, a bol by kratsi. Grand je super na hladkanie ega, citil som sa v nom velmi prijemne:)
Temnota333
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 24.04.2017 16:32
Zdieľať na Facebook

Jeep Grand Cherokee 4x4

Príspevok od používateľa Temnota333 »

Chcem len aby som si ujasnil veci. V poslednej dobe pozerám veľké SUV a patrí tam aj tento Jeep hlavne 3.0 crd. Mám ešte favoritov, lebo chcem auto na ťahanie vleku.
A teraz k veci.Na inzerátoch aj v Nemecku píšu,pri viacerých týchto modelov, rôzne motorizácie 4x4 ale vedľa automatu není žiadna iná páka,na prepínanie predku,zadku a tak. Tak ako to teda je??? Znamená to, že ak tam není ta páčka, vedľa automatu, že to je 4x2 alebo ako.Poprosim o rady a nie posmešky.
Poraďte mi, ak máte skúsenosti.Chcem len 4x4.
Ďakujem :2f93: :300f:
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

generacia grand cherokee od roku cca 2005 sa vola WK/WH. Vsetky tieto su tak na 95% 4x4 a so systemom Quadra-Drive II. Je to stale 4x4, mozes zapnut jedine 4WD low, redukciu.
Temnota333
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 24.04.2017 16:32
Zdieľať na Facebook

Jeep Grand Cherokee 4x4

Príspevok od používateľa Temnota333 »

Aha, takže ak tomu rozumiem správne,je to stály pohon a páčka tam není lebo zapínanie bude niekde vo vypinači.Pises ze od r.v 2005 su vsetky skoro 95% 4x4 ,je aj to nejako na rozoznanie? Podla vypinaca alebo tak.Diky, budem vyberať niečo na ťahanie vleku,tak sa mi to nejako vybavuje, ktoré auto,real.suv si vybrať. Dik ;-)
Temnota333
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 24.04.2017 16:32
Zdieľať na Facebook

Jeep Grand Cherokee 4x4

Príspevok od používateľa Temnota333 »

Diky moc, musel som si to dať preložiť, takže trochu chápem ale neporozumel som tomu, či tam niečo nebolo písané o tých vypinacoch. Ako chápem, žiadna páka ako pri predchádzajúcom modeli ale ak by som hľadal niečo, čo si doveziem lebo pri niektorých ponukách není napísané, že 4x4 alebo ste to rozoznali podľa páky. A bol by som nerád aby som sa napríklad do Nemecka hnal za niečím, čo vskutku není to, čo chcem. Skusenosti kde majiteľ tvrdil niečo iné,ako bolo v inzeráte.Popripade asi podla vin cisla.Jedná sa mi proste o to, či majú nejaký viditeľný vypínač, až si to potvrdim alebo nie. Ináč ďakujem za informácie :3dcline:
seven
Príspevky: 139
Dátum registrácie: 26.01.2008 14:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven »

Temnota333
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 24.04.2017 16:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Temnota333 »

Diky, už som ho zbadal za tým otvorom čo v starších modeloch bola tá páka.Este raz dík
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných