Poradte dovolenku....

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pidizvi
Príspevky: 3408
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

Dep napísal:Využijem túto odviazanu tému.

Čo hovoríte na svadobnú cestu do Toskánska, a ďalej Provensalsko, autom.

Rozpočet 1500e / 2 týždne, mimo nákladov na palivo a poplatkov.
nie, pretoze na svadobnej ceste by som nechcel riesit v aute navigaciu, rozculovat sa nad dopravou, hladat ubytko, nedaj este volaky defekt alebo poruchu auta. Jednoducho starosti, ktore nemaju co robit na svadobnej ceste podla mna. Ale ludia maju ine preferencie, tak mozno ste obaja taki dobrodruzni, ze by ta lezanie v teple na plazi, plny bachor z all inclusive a obskakovanie personalom nebavilo.
rudolfo63
Príspevky: 9947
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

Dep...,Francia je moja srdcovka...,neurobis chybu,krasna krajina a Provensalsko sa ti odvdaci...Len pozor na ceny,Toskansko ma ine,nez dole na pobrezi...To sa tyka aj stravy
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Ďakujem, za odpovede.

Myslím, že sa este naležím na pláži, keď prídu deti. Svadobná cesta je cesta, prečo si neuziť slobodu a cestovať :)

Provensalsko ma láka svojou kuchyňou - syry, vína v prostredí romantickych dediniek, samozrejme zájdeme aj na pláže v okolí Riviery, ale chcem spoznávať hlavne kraj autom, prespať v penzióne atď.

Rátam s tým, že ceny sú tam vyššie, ale na druhej strane ma lákali vždy anti masové dovolenky, len vo dvojici.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

ja by som sa chcel len jednu vec spytat je aj trajekt do egypta s prevozom aut ? a vozit sa po egypte vlastnym autom pripadne si tam nejake prenajat? lebo na dovolenke aby som nemal auto alebo ine motorove vozidlo tak to ako keby som nemal nejaku cast tela furt by som mal chutky sa niekde tam po okoli prehanat a na pesi alebo taxikmi,busmi je to naprd :4012: :28b7: :d :D :d :D
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

A čo by si tam chcel autom pozerať?! Ak by ťa vôbec pustili, lebo tam je to o hubu aj napešo za plotom... :::
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

no co krajinu asi a prehanat sa po miestnych cestach a to za sa tam jazdi trochu divoko to by mi nejak extra neprekazalo :4012:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Biky, trajekt neries to je draha zalezitost, plus cesta cez cely balkan alebo Taliansko v lete je na zamyslenie.

Auto si tam bez problemov pozicias na nas vodicak, cena sa vie dojednat na 15-20 eur na den plus nafta.
Ak si ho pozicias na dlhsie, urcite by si vedel vyjednat nejaku zlavu. Tukance moc neriesia, vacsina tych aut vyzera ako v cieli demolition derby.

Ale za auto-vyletom by som isiel skor do Tunisu alebo Turecka (lacnejsie a lepsie dojednavacky)
Nez sa totiz v Egypte dostanes z oblasti rezortov do miest tak ta to aj prestane bavit.
Naposledy upravil/-a myotis v 01.03.2015 01:01, upravené celkom 1 krát.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Biker, hovorí sa, kto chce kam, pomôžme mu tam. Prosím Ťa na akého Anciáša chceš ísť do takejto oblasti? Nebolo už dosť unesených turistov? Každý jeden z nich bol pred cestou presvedčený, že jemu sa nič nestane. ISIS už zariadi...

http://www.topky.sk/cl/11/1425517/Egypt ... priatelom-
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Sliedic, ta informacia je zo Septembra minuleho roka...

;-)
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Ja viem.
rudolfo63
Príspevky: 9947
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..uz som vybral...Korsiku...

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní