Ženy, prihláste sa!!!

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

miska.tn
Príspevky: 706
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Bydlisko: TN /LM/ TS
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miska.tn »

Jééééj AĎulka aj ja som mala v pláne napísať ale uplne mi to všetko vypadlo, ráno som bežala k vet. so psom na inekcie a kým som prišla domov bol obed,
Takže ešte raz velké Ďakujem a aj tebe krásny sviatoček, škoda že si neni bližšie dala by som ti aj kvietoček. Ja som dnes dostala ,bola som v lidli a tam taký fešák obdarovával ženy kvietočkom. :441f: :papa: :pusa:
Používateľov profilový obrázok
amilka
Príspevky: 807
Dátum registrácie: 29.05.2012 20:17
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa amilka »

dakujeeeem Miska :-) ....aj ja som dostala ruzicku od fesaka z Lidlu :-)

....aaa este kyticku zltych ruziciek od ocina a velikaansku kyticu tulipanov od buba :-)
slecna A T L A S O V A
jozkopu
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 13.05.2014 09:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozkopu »

coto znamena zaujma a bavi?auta ma zaujmaju aj bavia jasne hlavne ci ma auto odvezie kam potrebujem...opravovat ho nezvladam som len taky bezny spotrebitel....a o param,etroch aut viem tiez pramalo ale viem ze teraz mame biele auto :d :D
traktorrr
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 24.02.2015 16:29
Zdieľať na Facebook

dnešná doba

Príspevok od používateľa traktorrr »

v dnešnej dobe to už nie je veľkou raritou keď čoraz viac žien rieši autá, síce vyznať sa v nich plne nemusí, ale aktívnych vodičiek je veľa a len si zoberme aj tie výskumy o tom na akých týpkov letia s akým autom :D

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní