Alfa Romeo 159 - nefunkcne stahovanie okien

Diskusia ohľadne vozidiel značky Alfa Romeo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

EASY206
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 03.04.2011 12:33
Zdieľať na Facebook

Alfa Romeo 159 - nefunkcne stahovanie okien

Príspevok od používateľa EASY206 »

Ahojte.prosim vas poradte mi,stiahol som si okno na dverach vodica(tlacitkom),vsetko islo ako ma,no ked som okno zavrel,uz sa mi stiahnut nepodarilo(skusal som to viackrat,ale nic).motorcek pritom funguje,(je pocut pri stahovani a zatvarani okna)ked stlacam tlacitko okno sa mi nepohne,ako keby bolo zaseknute,..neviem co s tym,(okno spolujazdca funguje ako ma).poradte mi co s tym?za odpovede vam vopred dakujem
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Vzpriečené, zaseknuté, vyskočené, prethnuté... Zhodiť tapacír a pozrieť...
citronsk
Príspevky: 626
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa citronsk »

na starsich alfach odchadzali tlacitka samotne, no to bol iny typ.. skus prelozit tlacitka medzi sebou, zistis ci je problem tam alebo niekde inde...
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

Rozobrat dvere a prekontrolovat elektriku a mechanizmus na okna.Brat mal na alfe vo dverach zaoxidovany nejaky plošak na ovladanie dveri,po vycisteni vsetko slape.
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Motorček mu ide, tak nebude problém v elektrike. Roztrhnuté lanko, alebo sa mu šmýka remenička na motorčeku, alebo niečo vyskočené. Ak to rozoberie uvidí čo je zlé.
intel4004
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 15.11.2010 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa intel4004 »

pred rokom sa mi na lavych zadnych dverach sa mi zaseklo lanko na kladke , vymenil som cely drziak aj s lankom bolo to uz dost opotrebovane. a nedavno sa mi na opacnej strane zase objavil problem tiez so stalovanim, cely plast co drzi okno a je tahany lankom sa rozsypal na howna , taktiez vymena. cele stahovanie s kladkou okrem motorceka stoji 30€ najdes to lahko na nete. unava materialu.

Demontaz je pomerne jedoducha len nastratit šruby, hned na začiatku použi imbus jedna šruba je schovana za klučkou a ďalšia v rukoväťi s vypinačom , tu tie dať preč a potom vytiahni cely uchyt a odpoj spinač ovládania okna. potom su ešte 3 šruby celkom dole a možes začať ťahať od dola potom keď to bude vysieť na ľavo hore čierny plast , ten vyťiahnut apomo už len vysunuť smerom nahor cele vnútro dverí. Potom uz len zhodiť zvukovú izolaciu a samotna výmena šťahovania už bude hračka
intel4004
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 15.11.2010 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa intel4004 »

ak motorcek pocujes zrada uz je len v samotnom stahovani
EASY206
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 03.04.2011 12:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa EASY206 »

Zdravim vas pani.Takze problem so stahovanim okien mam vyrieseny!,samotna stahovacka je ok,problemom bol system stahovania(priamo spojeny s motorcekom)-a to vydrate ozubene koliesko,co pohana samotne stahovanie okna.Za vase prispevky vam dakujem a prajem vela najazdenych km do buducna,....(hlavne bez poruchy) :2f93: ahojte
mikidm
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 17.05.2007 07:04
Zdieľať na Facebook

ozubenie , tisichran

Príspevok od používateľa mikidm »

ahoj ako si to poriesil ? kupil si novy tisichran, to silonove koliesko, alebo cely motorcek komplet ? diiiik za odpoved
Napísať odpoveď

Návrat na "Alfa Romeo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní