Témy na fóre a čo s nimi

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

10minut si preverujem veci okolo filtra na DSG,aby som zistil že je to stará potentovaná téma.Ma ide šlak trafiť z tohoto debilného prispievania do starých tém.Ja už budem aso robiť tak,že ich začnem ignosrovať.Ktorý huj stále hučí do ľudí ...,používať hladanie,hladať,hladať a písať do starej témy,ma asi porazí
Na kieho Árona svatého,každý problém je osobitný
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Škoda, že si jediný čo to tvrdí. A nielen na tomto fóre. Všade moderátori hučia do prispievateľov to isté, niekde dokonca aj trestajú...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Lebo vedia h...o o technike,môžu byť moderátormi celý život
Neviem o čo sa ktorý moderátor stará,ale ak sa stará o to o čo ja,aby sa človeku ktorý má problém pomohlo,tak musia ustúpiť.Bazírovať na volovinách je také slovensko dôležito adminastratívno idiotské,toť môj názor.Komu ide o to aby pomáhal a zbytočne si nemasíroval ego,tak mi musí dať za pravdu.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ja ako užívateľ keď hľadám info o nejakom probléme tak som radšej keď si prečítam všetko v jednej téme ako keď mi hľadanie vyhodí 60, to ma prejde chuť čítať hneď na začiatku.

Ale zaujímavé, že všetci na všetkých fórach sa mýlia...
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Zaviedol sa ranking, dokonca prepojený s vyhľadávaním na google... Fórum tu je koľko, 7-8 rokov? To kvantum tém spätne nepretriedi nikto, takže ošetriť vyhľadávanie inak ako rankingom a zvýrazniť tak relevanciu vyhľadávaného kľúčového slova inak nešlo.. A čo za tým celým bolo...? Jeden nápad a zopár mailov.. Ak s niečím takým môžem prísť ja, prečo nie aj vy? Admin aj niner boli vždy otvorený konštruktívnej debate a mnoho nápadov sa premietlo aj do reálneho používania...

Avšak.. Vstupuje nám tu do toho ľudský faktor.. A to je neschopnosť alebo nezáujem ľudí hľadať a čítať a pod.. X-krát omieľaná téma, neviem, dokedy chcete mlátiť prázdnu slamu.. A čakať od moderátora, čo to robí zadarmo a vo svojom voľnom čase, že bude pri niekom neúnavne stáť a dookola dokola omielať to isté je utópia..

Nemyslím si, že dnes niekto niekoho núti pokračovať v starých témach, táto imiciatíva už dávnejšie zanikla.. Pokiaľ však nejaký užívateľ predsa len do niekoľkoročnej témy napíše, nevidím dôvod si z toho robiť vrásky.. Buď mu to ako mod presuniem, alebo si prejdem dva príspevky pred jeho, pozriem čo to je za téma a zariadim sa podľa toho...

Fakt neviem, kde beriete toľko energie neustále si na to sťažovať... Ktokoľvek z vás môže napísať na kompetentné miesta a prísť s návrhom na zmenu.. Ale vadiť sa na našej úrovni nemá zmysel už niekoľko rokov..

Budem sa opakovať, ale pokiaľ niekto naozaj mieni zmenu, príde s konkrétnym návrhom a posunie ho napr. adminovi alebo miestnemu kartárovi.. Vo fóre je to však stále len jeden z ďalších príspevkov... Ak sa však radi necháte uspať vlastným vnútorným hlasom, že ako jednotlivec nič nedosiahnete, aj tak nemá zmysel niekomu písať, tak si pokračujte v tejto debate aj naďalej... A čakajte na výsledky ďalších 8 rokov...

Dobre mienená rada: Tú istú energiu, ktorú už niekoľko rokov vkladáte do svojich príspevkov tu na fóre o tom ako to je celé na pikaču vynaložte do konštruktívnej debaty s adminom/ninerom. Inak sú to len krčmové keci, ktorých sa MOŽNO chytí nejaký iniciatívny blbec ako je Atlas...

PS: Od pôvodnej témy som to oddelil a presunul do sekcie "Týkajúce sa ab.eu", takže si to možno všimnú aj tí, ktorí majú dosah na zavedenie zmeny.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ak si nevšimnem, že je to stará téma je to len moja chyba. Lebo príspevok, ktorý toto celé zasa prebudil ani nebol o novom probléme! Takže teraz čo, zamkneme všetky témy s posledným príspevkom starším ako týždeň, aby sa do nich už nedalo prispievať?
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

fšelijako ti príde :d :D
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Nevidím dôvod.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

tiež som moderátor na jednom fóre v sekcii všeobecné tech. rady a raz ročne si sadnem a premažem to. Témy o pár neaktuálních príspevkoch, neaktuálne témy, témy s názvom, že ani besná sviňa nevie čo tam nájde... atď, všetko čo nemá aspoň akú takú výpovednú hodnotu končí v koši. Témy vysoko aktuálne sú vložené do podtém vhodne pomenovaných jako linky.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Chlapci...pri všetkej úcte k vám,myslím že sa už iba vzďalujete od základnej otázky.A tá znie....aký úkol plní fórum ?! Až si dáte odpoveď ktorá sa priblíži môjmu vnímaniu,tak by fórum potrebovalo dva razy viac moderátorov.Aby očistili a dávali okamžite preč všetky príspevky ktoré nič neriešia.Len srnky tušia prečo vôbec boli napísané.Takže nie posielať do teplých krajín (a hľadať) ľudí čo sa stý raz pýtajú na núdzový stav alebo vybitú batériu,ale mazať všetky "odpovede" ktoré len a len zneprehladnujú tému,ničového nič neriešia len tak vytočia ľudí ktorý by sa aj opýtali,keby....
Keby kopec ľudí nenapísalo radšej ani jediné písmenko
Ak ľudia nechcú hľadať,tak si uvedomte čo im v archíve núkate.Nič.Kopec sprostostí medzi ktorými len náhodne preblisne to čo prípadne dokáže reálne pomôcť. V neposlednom rade to skoro vyzerá,že cielom je kopec tláchajúcich ľudí a nie získanie takých,ktorý by mali ochotu múdro a dobre radiť zadarmo.
Ja viem že je moja chyba,ak si nevšimnem dátup prvého príspevku. OK.Ale prečo mám ja od konca krok po kroku hľadať kde začína tá posledná otázka a nakoľko vlastne naväzuje na tú prvú.Veď je to na hlavu,otravuje mňa,otravuje ľudí.Ja viem že cico si tak predstavuje fungovanie,ale ja zase kašlem na také fungujúce fórum ktoré už opustilo zopár ozaj dobrých a ochotných a kopec tých,ktorý neprispievajú práve pre spôsob fungovania.Vypočujem si v osobnom styku dostatok výhrad že tu funguje kopec sršňov čo sa do každého navezú...
Apropo ranking...doteraz som nepochopil od čoho sa odvíja.A dekódujem to už dlho. Je len na dobro,ak sa o smerovaní fóra rozpráva,nemám to za mlátenie prázdnej slamy.Ale treba skúsiť nazerať na potreby ľudí ich očami.Mne je šumafuk čo ľudia trepú v tých tláchaninových sekciách,tam nech si päť milionov super odborníkov na motorizmus príde na svoje.Ale technické témy,témy kde ide o pomoc na trochu inej platforme,tam by to malo vyzerať trocha inak.Tam by kopec ľudí malo dostať zákaz písať,okrem prípadu že sa pýtajú a sami majú problém
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

Ono je to všetko v poriadku ale tu na fore je cca 500.000 príspevkov čo je asi dosť na upratovanie . . . ale aj napriek tomu Slovák radšej založí novú tému ako hľadať odpovede.

Odsúhlasili 11 z 10 moderátorov. :41c2:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ten 11-ty si myslí že má založiť tému a dostať odpoveď na svoj problém
Teraz to funguje tak,že mi napíše radšej ss a tam si založí tú svoju tému,je to tak OK ? Ja každému odpoviem,ale s témy by si čo to mohlo zobrať viac ľudí,keby
Naposledy upravil/-a mhlavaty v 19.02.2015 12:53, upravené celkom 1 krát.
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

Presne toto je problém :

Každý chce počuť radu vo svojom príspevku . . lebo je to jeho auto , jeho problém.
Jeho nezaujíma že ten problém je tu v 219 témach . . on to chce počuť vo svojej.

Takže zložte zbrane a dajte a do polohy ležmo.

ale tak aby som nekrivdil tým 5% čo aj kukajú staré témy. :40bd:
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

cicmanec napísal:Škoda, že si jediný čo to tvrdí. A nielen na tomto fóre. Všade moderátori hučia do prispievateľov to isté, niekde dokonca aj trestajú...
Peťo predstav si že by sa všetci tu na fóre správali ako ty , veď by ťa to nebavilo.
Každý sme jedinečný tak sa treba vyjadriť.Trastajú nás dosť v reálnom živote tak aspoň slobodu prejavu tu vo virtuálnom.

:40bd:
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Milan, ja tomu rozumiem, ale snažím sa vám povedať, že my si tu o tom môžme len písať... A písať a písať na ďalšie 3 strany... Čo myslíš, že dosiahne táto téma? Zhola nič, tak ako mnohé pred ňou... Preto za seba nevidím dôvod do nej znova prispievať...

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných