Problemy s forom

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jopal
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 19.06.2009 18:09
Zdieľať na Facebook

Problemy s forom

Príspevok od používateľa jopal »

1. Po prvom zaregistrovani mi odmietlo ulozit Preferencie.
2. Dnes to uz fungovalo, ale ake bolo moje prekvapenie, ked som si nastavil motocykle cross/enduro a prisiel mi mail s ponukou o.i aj na choper. :41c2:
3. Chcel som poslat ss adminovi a ked som si v ss dal vyhladavanie kontaktov, mi napisalo, ze som bol vykazany z fora a mam kontaktovat admina. Nie som si vedomy, ze som porusil niecim pravidla, skor ide o nejaky problem...
4. Stratila sa mi tema, ktoru som vcera zalozil aj s prispevkami. Dnes mi prisla notifiakcia na novy prispevok v teme a TEMA JE FUC!
5. Ked si spravim Preferenciu, v navode sa pise, ze ju mozem kedykolvek pouzit na ulahcene vyhladavanie vozidiel mnou stanovenych kriterii, ale neviem ako, bo mi nikde neponuka moznost vyhladat vozidla podla Preferncie. Funguje to vobec, ako ano ako prosim? Dakujem.
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

fuha az tak ?

k bodom
1. tak toto netusim preco y nemalo pridat...
2. mozno niekto zle zadal motorku nie ? pretoze urcite to nemoze poslat, som to prave preveril... ak by sa to este stalo tak mi napiste plz...

3.nie nie nie ste blokovany nic, mozno nieco v prehliadaci preskocilo, po opetovnom prihlaseni by to malo znova ist...

4. stratila sa tema ? asi nieco co bolo proti pravidlam, to ze dosla notifikacia , mohla, len ked som to o nieco neskor zmazal, kedze nesedim za tym 24h denne....

5. jasne ze to funguje presne to co si navolite ak by aj nie, hned mi piste mozem si nastavit rovnaku pref. a pretestovat to.
ta funkcia je velmi vyuzivana, vyuzivaju to tisice uzivatelov...
jopal
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 19.06.2009 18:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jopal »

Ad.2: Nie motorka bola zaradena dobre, to ma prve napadlo, co som preveril. Neva, ostatne zatial chodia OK
3: Skoda ze sa nedaju (neviem?) poslat prilohy, by som vam to nafotil a poslal. Som teraz v praci, za inym PC a preste rovnaky problem. Som prihlaseny, dam ss -nova ss-hladat uzivatela a okno: Kriticka chyba, boli ste vykazany z fora, kontaktujte admina...Robi to aj Opera, aj IEE7
4. Tema asi nebola proti pravidlam, pytal som sa na nej v podstate to co tu v bode1. Odpovedali ste mi 2x a az potom to zmizlo
5. Asi to teda neviem, napiste prosim co robim zle. Logika mi hovori, ze vyberiem si Preferenciu a niekde na nej by mala byt moznost "Vyhladat, alebo Zobrazit" a ja tam nic take nevidim, len "Zmaz, alebo Uloz zmeny". Este mi tam vyskoci pocet inzeratov zodpovedajucich kriteriam, skusal som aj na to klik, ale neda sa... Takze ako sa teda prosim dopracujem k vysledkom? Ď.
jopal
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 19.06.2009 18:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jopal »

...tak dik za odpovede... :trunk:
Edit: Na otazku c. 5 si uz odpovedam sam. Vyhladavanie podla preferencii sa nerobi cez preferncie, ale cez vyhladavanie sa klikne na parametre: Vyhladavanie a vyberie sa pozadovana preferencia. Ake jednoduche, kym to vies!!!
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný