Referendum na Slovensku v roku 2015 (7.2.2015)

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Zucastnite sa referenda na ochranu tradicnych hodnot a rodiny?

Idem a hlasujem 3x "ANO"
10
53%
Idem a hlasujem 3x "NIE"
1
5%
Ine hlasovanie
3
16%
Nejdem, je mi to jedno.
5
26%
 
Celkom hlasov: 19

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Podpisujem bez výhrad! :2f93:
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

kazdy ma moznost sa vyjadrit - do kostola som nikdy nechodil ani nechodim,viem co sa patri a co mi je po chuti a co nie - ale bod 1 - bukvice nemusim - su to ludia co maju poruchu, ale uz sa im to toleruje,,co robia doma, mi je jedno,,bod 2 - takyto ludia nemusia sirit tu istu uchylku na deti - aj ked mozno vychovaju zdraveho cloveka co nema uchylku ako oni,ale ja by som to neriskoval,, bod 3 je to kazdeho vec - bod 1-2 - urcite ANO, aj ked ma polka celebrit,kadernikov a pod. z velkomesta neznasa - nemam proti nic nic - ale maju poruchu.
Naposledy upravil/-a mjz v 07.02.2015 10:05, upravené celkom 1 krát.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

myotis :hero:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Všetko sa znova a znova odvíja od akejsi nechuti hovoriť pravdu.
Hovoriť pravdivý názor na "inakosť",hovoriť pravdivý názor na vieru,na cigánsku komunitu a nespočet tém ktoré vedú ku konfliktom.
A tak sa tvárime že toto je "normálne",a tamto nie je žiaden parazit,a aby nás nikto z názorom nekonfrontoval tak ešte budeme neskonale falošne tvrdiť opak svojich skutočných názorov.Hráme na dve strany jednu obludnú falošnú hru.Ak sa nájde niekto kto pomenuje veci pravým menom,stane sa terčom ľudí s tým istým zmýšlaním ale trocha slabším charakterom.Neskutočná republika,kde 5 milionov ľudí nič proti ničomu nemajú a predsa je celý štát jed kŕč neznášanlivosti a zloby
Ako výkričník stojí pomník výrokov jedného bývalého politika ktorý sem tam v opare alkoholu zahlásil skvostné vety s ktorými sa v podstate stotožnil takmer celý národ,aby ho vzápätí navonok každý odsúdil.
Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

Ja sa urcite nezucastnim, bezny cloviecik ma uplne ine problemy, len som zvedavy proti komu/comu bude buduce referendum. Slovenskym rodinam by viac ako nejake tradicne referendum pomohlo mat plat ako ma tot Rakusan, Nemec a hned by sme boli vsetci normalni :d :D
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..bol som..,dal som 3x nie...,som svina z presvedcenia
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

1. Dedenie, info o zdrav. stave a pod. sa dá poriešiť inak. Manželstvo nie je ľudské právo!

2. Typický pseudoargument - domovy sú plné detí, ktoré nikto nechce (choré, čierne, veľké), myslíš, že buzeranti a lesby ich chcieť budú? O zdravé, biele, malé deti je dosť normálnych záujemcov. A homosexualita nie je síce nákazlivá, ale vzory správania áno...

3. Ďakujem pekne za takú sexuálnu výchovu ako môžeme vidieť v tých akože liberálnych krajinách! [img]http://www.mitsubishiclub.cz/graphics/c ... le/577.gif[/img]


LGBT komunita je zneužívaná pre agendu rozkladu rodiny, tradičných hodnôt a morálky spoločnosti. Kým a za akým účelom ešte len zistíme, len vtedy už bude pravdepodobne neskoro...
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

vysledkom sme sa dozvedeli tolko veci, ze nas este hlava bude boliet...
poucenie pre mna, sustredit sa aspon na drobizg, co mozem este chvilu ovplyvnit a poslat do tohoto stale čudnejsieho sveta ;-(
Naposledy upravil/-a bajo777 v 08.02.2015 20:46, upravené celkom 1 krát.
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Je to na každom jeho výsostne súkromná vec, či súhlasí so sexuálnou výchovou svojich detí, alebo nie. Ak niekto nesúhlasí, ja proti byť nemôžem. Moje deti základné veci o sexe vedeli ešte pred zápisom do 1 triedy základnej školy. O sexe, resp. reprodukcií by sa dozvedeli tak-či tak, ale môj názor je, že lepšie je, ak sa o ňom dozvedia od rodičov, ako od kamarátov a rodičia zatiaľ hrajú mŕtveho chrobáka.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

bajo...Bez diakritiky to dostalo iný význam
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

1 .Ty si asi nedočítal tú referendovú otázku keď by si na ňu odpovedal nie.

2. Nepochopil som...

3. Čo konkrétne som prekrútil?
https://www.youtube.com/watch?v=UI101mi9PN0&app=desktop

A k tomuto to smeruje: http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/239 ... -zakazane/ alebo k chlapčekovi, ktorému hormonálne odďaľujú pubertu, aby sa sám mohol rozhodnúť či chce byť chlapcom alebo ženou. Ak si niekto myslí, že je to normálne tak sám nie je normálny! :::
Naposledy upravil/-a cicmanec v 08.02.2015 20:50, upravené celkom 1 krát.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

mhlavaty napísal:bajo...Bez diakritiky to dostalo iný význam
dakujem, uplna pravda, cudny svet uz nebude, to si pamataju len velmi stari ludia...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

je smutne,ze sa vobec tolko penazi vyhodilo na buzerantov a ze sa vobec o tychto uchylakoch rokuje ked su dolezitejsie veci.. ale kym nieje vsetko uzakonene - tak kazdy uchyl skusa -
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Syn sa kúpe s otcom a hovorí:
"Tata, ty ho máš ale veľký!"
otec na to:
"To si ešte nevidel mamin ... "

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných