Alfa Romeo 156

Diskusia ohľadne vozidiel značky Alfa Romeo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Acon , a z môjho pohladu to má ešte jednu velkú výhodu. Skoro vôbec nemusíš dávať pozor. Dnes cúvanie z parkoviska na hlavnú , v aute výkriky "ježiš pozor ved tam idú autá".Odpoveď??? , "jasné nech si dávajú teraz pozor , keď si nakúpili drahé nové autá" :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

ocino mna sa to netyka aj ked idem na drahsom aute nestaram sa ja idem.inak ked mam drahsie auto vyhladavam take situacie ako pises.nestretneme sa?inak ja chcem byt na hlavnej samozrejme.bude sranda.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Marko , kedykolvek , ja som v tomto psycholog amater . Každý rušňovodič zatiahne brzdu ak vidí samovraha, bez výnimky , aj ked by nemusel. Rovnako každý autobus , kamion , proste obor proti trpaslíkovi a aj tak reflexy nepustia.
Ale ako vravím nemám problém .
Naučil som sa to v BA na dodávke , tam by človek inak nemal šancu. lol lol lol lol . Myslím že to nie je celkom o aute , ale skôr o myslení človeka. lol lol lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

oco, ty si veľký hrdina.
Ešte dobre že my ostatní sme len takí obyčajní, ktorí pred tebou šliapnu na brzdu.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Witz , aj ja jazdím ako človek , dokonca bez pokút a nehôd, len nemusím dávať tolko pozor . To máš rovnaké ako ked ide vo vlaku žena v bielych šatách a murár v monterkách zo stavby. Kto z nich je opatrnejší???
Napríklad : taký Acon keď príde domov a zbadá , že smetiari mu nechali smetnú nádobu v ceste. Musí zastať odopnúť si pás zatiahnuť ručnú vystúpiť odložiť smetiak znova nasadnúť odbrzdiť a môže zaparkovať.
Ja do neho prasknem až odletí tam kam patrí a rovno parkujem .
Vysvetlil som to dosť zrozumitelne?
Alebo keď bolo u nás týždeň zavreté žel. priecestie. Kolegovci chodili 20km obchádzkou , ja cez rolu. lol lol lol lol lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

ocino ocino dodavka ako napr.ducato?nemam problem s cromu.ma sane na naprave a lisovane ocelove plechy jak bravo.velmi tvrde auto.u klampiara stolica plače.ver mi velmi tvrde auto.bol by si prekvapkany .auto je spotreb.tovar a ja mam v pioné.každy raz musime umret otazka je kedy a kde.preto sa nad tym nevzrusujem.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

oco ak mas ducato,jumper,boxer a tomu podobne never si moc.okrem vela plastov a chladica tam je len jedna noha na spodu.ak si take robil jak ja vies o com je rec.je to slabota tie dodavky.kamion je ina kava a o nalozenom ani nehovorim.fyziku neoj...oné.ver mi.sila zotrvacnosti je svina.
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

Oco13 neviem ci si ohladom narazu do tej nadoby myslel len ironicky lebo keby to bola nova plastova nadoba tak ju narazom znicis a keby to bola stara plechova pozinkovana nadoba tak narazom znicis svoj naraznik na tych svojich malych autickach a aj na dodavke ak neaku mass :40bd: a Acon je vyznavac Offroad a ked ma na diskosske bezpecnostny naraznik-ktory je z 3 az 5mm hrubeho plechu + este vyztuzeny-taky sa montuje na terenaky tak skor Acon moze s tymi plechovymi alebo plastovymi odpadkovymi kosmi hrat futbal a ty sa mozes na to len prizerat -keby sme to brali z realneho uhla pohladu :4090: :zg282: a to nechci ani vediet co by sa stalo keby si pred taky opancierovany offroad vybehol alebo nacuval na hlavnu cestu a ten zelezom obyty offroad by nestihol zabrzdit tak si to ani nechcem predstavit tu kucapacu ale pre pasazierov v osobaku alebo dodavke by to neskoncilo velmi dobre lol fu ale nemalujme certa na stenu :zg282:
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

Ja tomu nechapem vsak je to jedno co si kupi.Trh a jeho cenu urcuje samotne auto.Co je na tej alfe zle,kazde druhe auto ma dnes zlozite hlinikove ramena....co treba menit.V podstate to bolo drahe auto s lepsim vypracovanim ako nejaky francuz,alebo korejec..Co si ma kupit golfa,alebo octaviu v tom istom stave,ale o 1500drahsie,lebo je o cosi kvalitnejsie a jednoduchsie a kradnutejsie a nizsim krutakom a horsimi jazdnymi vlastnostami.Vacsinou je to macka vo vreci,ked kupujes ojazdene.
romko77
Príspevky: 135
Dátum registrácie: 29.05.2008 21:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa romko77 »

Ak je to pojazdne a nevyzera to ako vrak tak preco nie za tisicku, moje prve auto bolo ziguli 1200, ktore zhnilo po 3 rokoch a stalo 20tis. Sk. Inac cim vacsie,robustnejsie a bezpecnejsie auto tym lepsie a ked v tom bude vozit aj Tvoje deti tak o aute typu corsa a podobne prditka by som ani neuvazoval.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Chlapci ako malé deti sa tu ťaháte za slovíčka, obrazne som chcel povedať že ak by zadávatel kúpil žene lepšie a drahšie auto o to viac by ho mrzelo ak by ho pokrčila. A velmi dobre viem že dodávka má vpredu trt a nie deformačnú zonu. Ale myslím že sme sa bavili o CÚVANÍ. O smetiakoch som zase netvrdil že pingpong hrám zo svojimi a Acona som spomenul preto že je fanúšik Jaguarov , teda aut na ktoré treba naozaj dávať pozor. Fakt by bolo dobré, ak by ste sa pred reagovaním na príspevok naučili čítať s porozumením.
Nech mi tu nikto netvrdí , že som jediný na SVK čo jazdí "na drzovku".V našej hlavnej dedine máte situácií ked vám niekto vletí do cesty bez pozerania desať za minútu. A len si pekne spomente ako reagujete vtedy. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
janov5
Príspevky: 150
Dátum registrácie: 16.03.2009 16:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janov5 »

mojej som kupil mazda 323F r.98 posledny modelovy rok..a za skoro 4 roky iba olej...alfa nebrat
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

Neporovnavaj jablka s hruskami.
Nick21212
Príspevky: 450
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: LH
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Nick21212 »

no co ako si dopadol?

Návrat na "Alfa Romeo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní