STK na americké vozidlá

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nezdá sa vám čudné že ES prikázal všetkým krajinám EU že musia rovnako registrovať RHD aj LHD vozy a s USA autami bude problém. Žeby to chcelo zase nejakého maniaka na súdy , ísť s tým do Bruselu a Fico bude platiť až bude čierny :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
To vyzerá že ak sa mi o pár rokov narodí vnuk černoch , tak neprejde cez matriku????? lol lol lol lol :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
indi4n
Príspevky: 1898
Dátum registrácie: 10.01.2013 14:16
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa indi4n »

cviro, myslis asi transatlanticku dohodu (TTIP). Len ci to aj prejde, lebo len co sa zacali rokovania, europsky podnikatelsky sektor sa zacal burit :4090:
indi4n
Príspevky: 1898
Dátum registrácie: 10.01.2013 14:16
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa indi4n »

mne by zas nejaky Mustang alebo Challenger na vikendy nevadil :-\ len kym nan take budem mat uz budu zakazane, lebo nie su dost eko-bio-z volnho chovu :4090:
dobrucky
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 06.08.2007 17:03
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dobrucky »

Keď vymením svetla, tachometer, výfuky, tak si môžem kúpiť nové moto. V tejto téme som chcel poradiť a najsť aj nejaké riešenie, pre tých, čo s tým budú mať časom tiež problém,
ale zatial sa nikto nepripojil, čo by k tomuto problému dal jasné stanovisko.
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

k tomu este okna, zrkadla, brzdove hadice, pasy a urcite som na nieco este zabudol
detailing
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 03.10.2012 09:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa detailing »

Pozor je to policajná volavka,možno mu chcete pomôcť,ale sebe uškodíte !!!!!!
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Jasné stanovisko je, že to treba dať do stavu, aby to spĺňalo európske normy alebo zošrotovať. To, že to doteraz cez STK prechádzalo je len šikovnosť predchádzajúceho majiteľa. A hlúposť terajšieho, že také kúpil...
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Zaujímavé na tom všetkom je to,že USA normy boli a sú vždy prísnejšie ako európske...Kamarát tiež prihlasoval X-5 rok a pol a na všelijaké kontroly bol v Budapešti,Brne a nakoniec v Žiline...A nakoniec ho vyšla asi o 6000 eur viac,ako sa dali v tom čase kúpiť u nás...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Čo je prísnejšie na červenom blikajúcom obrysovom svetle namiesto oranžovej smerovky?
dobrucky
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 06.08.2007 17:03
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dobrucky »

Čo to tu trepeš o policajnej volavke. Ak nevieš k tejto téme poradiť, tak radšej nepíš hlúposti.
Ja nikoho neprosím vybaviť STK a ani nikomu nebudem volať ,aby mi ju vybavil. Jediné čo chcem ako sa to oficiálne dá vybaviť.
Osobne si myslím, že by to pomohlo veľa ľuďom a nie len mne.
A tiež nerozumiem ako sa dá vozidlo upraviť na EU normy, keď všetky americké sú iné. A podľa vin mi určia, že to je amerika.
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

dobrucky napísal:Vôbec nejde o lakomosť, to neprešlo cez známeho. Ten mi jednoznačne povedal , máme kamery online pripojené na ministerstvo a jednoducho to nemôže prejsť.
Že by z toho mal problém.
Amen Tma.
To mas dobreho kamarata teda....
Obrázok
lakinoo napísal:Nejde o to, že je to z USA, ale o to, že to nespĺňa europske normy. Tak jednoducho vymeň svetlá a neviem čo aby si spĺňal normu a na STK nebudeš mať problém.
sbf napísal: k tomu este okna, zrkadla, brzdove hadice, pasy a urcite som na nieco este zabudol
Najdolezitejsie su emisne normy a tie len tak nezmenis ze...?
Cela tato saskaren je preto lebo treba chranit zivotne prostredie v Europe ::: (V US, Afrike, Indii, Blizkom vychode asi netreba)
Pre tych pomalsich: jedna zo zamienok na zakony, nariadenia, obmedzenia, normy, poplatky a dane, ale to ze na inych kontinetoch na to kaslu je az tragicke.
Cela tato klerofasisticka homo-eko-mafianska chunta by si zasluzila xxx (cenzura autorom)
Aby si clovek nemohol uzivat nadobudnuty majetok z dvakrat zdanenych penazi ktore si musel zarobit a usetrit

Obrázok

Radost zit no...

@dobrucky - sikovny clovek nepozna prekazky, pozna vyzvy.
takze, rozum do hrsti a sprav si STK/EK, predstavivosti sa medze nekladu.
nani33
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 30.03.2010 10:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nani33 »

A stare trabanty, wartburgy, embecky, lady a podobne vehikle z cias RVHP splnaju EU normy...??? Ved vtedy tu platili max nejake stalinove normy, eu bola daleko za zeleznym plotom. Ked prechadzali stk doteraz, tak teraz si musia majitelia zohnat svetla z Eckami na embecky a ziguliaky? :::
414015
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 05.04.2007 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 414015 »

zdravím, venujem sa prihlasovaniu vozidiel z USA, a ako doplnkovu službu som rozširil ponuku o prestavbu vozidiel na EU normy - svetla, emisie
všetky úpravy robí automechanik, čo pracoval v USA, takže Vám viem ponuknuť aj servis USA vozidiel, vratane opráv autom. prevodoviek.
v pripade zaujmu mi zašlite Sukromnu Spravu
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Zadavatel temy ma v protokole o ATK jasne napisane zavady. O tych sa tu mimichodom nezmienil. Ak zavady odstrani, tak STK prejde. Ja mam na zanovnom (minuly rok menene) celnom skle dve diery od kamienjov, zial, nevedel som identifikovat povodcu a este k tomu v zahranici a teraz citam, ze do 20 mm prasklinka je OK, ze v tomto pripade je auto sposobile… Menit z vlastnej penazenky celne sklo sa mi zrovna kazdorocne nechce, a pritom je to jasne sposobene druhym ucastnikom premavky. Uz minule to bolo z mojej kapsy…
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Môj Landcruiser je tiež americká verzia. Nikdy som nemal problém na STK a EK. Kúpil som to od Rakúšana, ktorý si ho doviezol, ako nové z USA. A teraz znova jazdí tam, kde bol zábeh auta :-) Prvý krát čítam o tomto, že by mal niekto problém s takýmito autami. Je rok 2015, ale pre niektorých akoby stále 1960. Problém je v hlave.

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných