Alfa Romeo 159 - neustale zavzdusnovanie spojky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Alfa Romeo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

1mato250
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 16.06.2007 13:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 1mato250 »

vedel by som si odvzdusnit aj spojku len je k tomu taky debilny pristup ze musim vela veci rozobrat a nemam garaz a vtomto pocasi sa mi to moc nechce vonku. to som inak nechapal ale vela krat sa mi stalo ze tu nadobku som ani nemohol otvorit lebo bol v nej silny pretlak. ked som ju povolil vysycal odtial vzduch ako ked otvarate coca colu.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

NEROZUMIEM , ČO tu riešite !

Jednoducho všetky mechanické aj hydraulické sučiastky majú svoju ŽIVOTNOSŤ .

Ak ich životnosť UPLYNIE, vtedy ba mala nasledovať ich VYMENA za nové BEZCHYBNÉ .

Ťažko je takú jednoduchú vec pochopiť ??

KOĹKO stojí nový spojkový valček, koľko stoji lamela ???

KOĽKO STOJÍ pol litra BRZDOVA KVAPALINA ????

Je mi z Vás ZLE !
1mato250
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 16.06.2007 13:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 1mato250 »

ja zase nerozumiem co tu riesis ty...normalne som poziadal o radu ktoru som dostal a som za nu vdacny, zajtra sa to ide vymenit a hotovo...
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

mato-ked je v nadrzke podtlak tak jedine z posilovaca/s tebou nazvany nasobic/.Ked je hlavny brzdovy valec netesny,posilovac vie sat kvapalinu z valca,a do valca z nadrzky.Cize udajne budes mat problem s halvnym brzdovym valcom,a nie so spojkovym.Treba odmontovat hlavny valec brzdy,a urcite zbadas kvapalinu medzi valcom a posilovacom.Daj mi vediet.
Seven-prosim ta,ak nevies ako sa spravne odvzusni system u tohoto typu,tak radsej nic nepis.Uplne prazdny system s ABS neodvzusnis.Toto mi prezrad,ako otvoris ventily a ako pustis motor bez diag. v jednotke ABS?
laco-co ma spolocne napriklad lamela s hydraulikou?Tu neide rec o cenu kvapaliny,ale rec o stale problemy s kvapalinou.A to je obrovsky rozdiel.Ked nevies o com je rec,tak radsej ani ty nepis blbosti.
1mato250
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 16.06.2007 13:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 1mato250 »

takze ak som tomu spravne pochopil nakoniec budem mat problem s brzdovym valcom kedze mi zavzdusnuje aj brzdy ale nie v takej miere ako spojku ? ono raz sa mi stalo ze aj pedal brzdy bol brutalne makky skoro az na podlahe...isiel som kuknut brzdovku a vtedy mi ta nadobka zasycala. pedal brzdy som parkrat stlacil a odvtedy to neurobilo.
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

mato-ano presne tak.Ked chces napis mi ss,tu sa zhromazdia blbi.

Návrat na "Alfa Romeo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných